Znaki zodiaku, obdarowują nas charakterami, z którymi musimy potem iść przez życie. Wszystkie znaki bardzo się od siebie różnią. Łączą nas jednak żywioły, sposoby bycia i kochania. Są wśród nas cztery pary, które uważa się za najlepiej dobrane. Jeśli połączy ich miłość, mało co jest w stanie je rozdzielić.

Znaki zodiaku, które tworzą doskonałe duety, nie muszą należeć do tego samego żywiołu. Zazwyczaj zgodność łączy się z takimi samymi oczekiwaniami. Wbrew pozorom, przeciwieństwa, które się przyciągają, raczej nie potrafią długo pozostać w związku.

Znaki zodiaku, które tworzą najlepsze pary

Koziorożec i Rak

Oba znaki dosłownie uwielbiają się nawzajem. Kochają w sobie upór, miłość do piękna i wytrwałość. To znaki, między którymi nigdy nie gaśnie ogień pożądania. Pragną dla siebie szczęścia, nie wprowadzają w życie intryg ani scen zazdrości. Kiedy połączą się w parę, nigdy już nie myślą tylko o sobie.

Ryby i Skorpion

To dwa intuicyjne zodiaki. Pełne pragmatyzmu, zawsze mają wszystko zaplanowane i zorganizowane, dlatego nie wyprowadzają siebie nawzajem z równowagi niepotrzebną spontanicznością. Skorpion jest bardzo namiętny, a ryby uczuciowe. Ich związkowi nie grozi wypalenie.

  1. Wnuk Lecha Wałęsy. Do sieci trafiło zdjęcie małego Karola Wałęsy
  2. Co najmniej 15 osób rannych, w tym dzieci. Tragiczne wydarzenia podczas imprezy karnawałowej
  3. Dostała udaru po wizycie u fryzjera. Przyczyna okazała się porażająca

Znaki, które nawzajem się uzupełniają

Strzelec i Lew

Strzelca i Lwa łączy porozumienie duchowe i fizyczne. Zawsze są dla siebie wsparciem i motywują się do spełniania marzeń. Mało która para potrafi tak stać za sobą murem. Lew czuje, że z miłością strzelca może przenosić góry, a Strzelec osiąga swój błogi stan poczucia bezpieczeństwa. Między nimi nie ma rywalizacji i zazdrości, tworzą istny dream team, który szybko zwieńczą romantycznym ślubem.

Wodnik i Waga

Wodnik i Waga to znaki tego samego żywiołu, powietrza. Oba są twórcze, nie znoszą nudy i prozaiczności. Wodnik jest wiecznie zajęty wdrażaniem swoich innowacyjnych pomysłów, przez które potrafi narobić sobie mnóstwo kłopotów. Waga jest stateczna i dzięki temu, trzyma wodnika przy ziemi, żeby ten nie przesadził z fantazjowaniem. Oba znaki nie lubią się kłócić. Nie zabierają sobie też swojej przestrzeni, niezależność jest dla nich bardzo ważna. Ich związek to oaza spokoju miłości. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Priscilla Du Preez, unsplash

Rak i Koziorożec razem potrafią zdobywać wszystko, czego pragną.

znaki zodiadku
unsplash.com

Stateczne wagi uspokajają szalone wodniki, które z kolei czynią życie wag barwnym i ciekawym.

znaki zodiaku
unsplash.com Kate Kalvach

Ryby i Skorpion potrafią stworzyć idealny duet na długie lata. Przepis tkwi w ich ogromnej wrażliwości i braku egoizmu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje kultowa aktorka. Zagrała w ponad 100 filmach, zaczynała jako dziecko
  2. Ogłoszenie o sprzedaży auta wywołało poruszenie. Wszystko przez jedno zdanie
  3. Zrobiła selfie, którego ludzie jej nie wybaczą. Pewien ”szczegół” zwala z nóg

Źródło: kobietamag.pl

Poprzedni artykułKiedy goście wyszli, kelnerka spojrzała na napiwek. Kobieta natychmiast wybiegła za nimi z restauracji, tak szybko jak umiała
Następny artykułEwa Farna pokazała zdjęcie w ciąży. „Jestem ogromnie szczęśliwym człowiekiem”
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.