Znaki zodiaku i ich temperament, który czasem przekracza normę. Jesteś ciekawy, które zodiaki mają prawdziwego diabełka za skóra, który czasem definiuje ich zachowanie? Zapraszamy do lektury. 

Znaki zodiaki potrafią nieźle namieszać. Czasem dzięki nim możemy dowiedzieć się wielu naprawdę ciekawych rzeczy, które próbujemy czasem (nieświadomie) skrzętnie ukrywać. Jesteś ciekawy, które znaki zodiaku mają niepokorną duszę? Kto ma prawdziwego diabła za skórą? Będzie naprawdę gorąco!

Znaki zodiaku o ognistym temperamencie 

BARAN

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni spod znaku Barana mają w sobie dużo agresji. Są to osoby niezwykle atrakcyjne i seksowne, które często właśnie tych atrybutów używają do osiągnięcia zamierzonego celu. Barany kochają rywalizację, są do niej niemal stworzone. Rywalizują zarówno w domu, jak i pracy, mają wahania nastrojów od euforii po agresję. 

LEW

Narcyz do potęgi. Nie widzi świata poza czubkiem swojego nosa. Uważa, że inni są po to, żeby realizować jego zachcianki i cele. Posiada ogromny kompleks wielkości, która dominuje jego życie codziennie. Gdy wszystko nie idzie po myśli Lwa albo zauważy, że ktoś inny jest chwalony – wpada w furię. Nie potrafi się pohamować i nie przebiera w słowach. Potrzebuje ciągłej uwagi i atencji. Chce być chwalony i komplementowany. 

STRZELEC

To prawdziwe dzikie dusze. Strzelce bardzo często cierpią na choroby maniakalno-depresyjne. Kochają przekraczać granice, często nie zważając na dobro innych, najczęściej tych, którzy Strzelca kochają. Są lekkomyślne, a w obliczu zagrożenia potrafią być agresywne i bezduszne. Często mają problemy z racjonalnym ocenieniem rzeczywistości. 

WODNIK

Wodniki to wolne dusze. Cechują się niewiarygodną nieodpowiedzialnością i rządzą przygód. Podobnie jak Strzelce są wyjątkowo lekkomyślne, potrafią skoczyć na głęboką wodę – nie myśląc nawet, że zrobią sobie i komuś krzywdę. Wodniki bywają gwałtowne i użyją całej swojej siły, by osiągnąć wcześniej zamierzony cel. 

BLIŹNIĘTA

Ich największą mocną jest seks i niebywała zdolność czarowania. To dusze towarzystwa, dla których najwyższymi wartościami jest zabawa. Niepoprawni flirciarze, którzy jednym ruchem są w stanie przekreślić np. rodzinę, która szybko staje się dla nich przykrym ciężarem. Liczy się dla nich wyłącznie przyjemność fizyczna, które potrzebują jak tlenu. Bliźniaki mają podwójną twarz i są kłamcami doskonałymi. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

Osoby spod znaku Barana mają w sobie dużo niepohamowanej agresji. 

 

Lwy nie widzisz świata poza czubkiem swojego nosa. Uważa, że inni są po to, żeby realizować jego zachcianki i cele.

Strzelce bardzo często cierpią na choroby maniakalno-depresyjne. Kochają przekraczać granice, często nie zważając na dobro innych.

Wodniki to wolne dusze. Cechują się niewiarygodną nieodpowiedzialnością i rządzą przygód.

Bliźniaki to niepoprawni flirciarze, którzy jednym ruchem są w stanie przekreślić np. rodzinę, która szybko staje się dla nich przykrym ciężarem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak ubrać się do Warszawy? Stolica wyznacza trendy
  2. Jak się ubrać na urodziny do babci? Zachwyć swoim strojem
  3. Jak się ubrać do pracy w urzędzie? Stylista radzi

źródło: wrozka.com

Poprzedni artykuł63-latka prawie umarła po nieudanym zabiegu wstrzyknięcia botoksu. „Lekarza” znalazła przez Facebooka
Następny artykuł„Party” podało datę pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Gdzie się odbędzie?
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS.