Znaki zodiaku mają ogromny wpływ na życie każdego z nas. W tym – urodę oraz wdzięk. Niektóre panie już od urodzenia mogą poszczycić się niezwykłym magnetyzmem. Wiemy, w jakich miesiącach przychodzą na świat najpiękniejsze kobiety. Sprawdźcie, czy znalazłyście się w ich gronie!

Na nasz wygląd fizyczny oraz urok osobisty mają wpływ dobre geny, wychowanie, a także… dzień narodzin. Istnieją znaki zodiaku, od których po prostu nie można oderwać wzroku! Zastanawiasz się, dlaczego mężczyźni za tobą szaleją, a twoja koleżanka z trudem zwraca na siebie uwagę? Być może miałaś szczęście urodzić się pod szczęśliwą gwiazdą! Przekonaj się, czy należysz do grona tych najpiękniejszych.

Najpiękniejsze znaki zodiaku 

Byk

Te znaki zodiaku znajdują się pod władzą planety Wenus, patronki miłości. Nic więc dziwnego, że ma w sobie mnóstwo seksapilu. Pani Byk jest niezwykle kobieca: najczęściej nosi długie włosy, stawia na eleganckie fasony, które podkreślają atuty jej doskonałej sylwetki. 

Lew

Pani Lew to prawdziwa królowa! Przepada za luksusem i zawsze wygląda jak milion dolarów. Nie pokaże się publicznie bez ułożonych włosów i w pogniecionej koszuli. Nikogo nie zdziwi, że Lwice często mają problemy z uzależnieniem… od zakupów! 

Panna

Mimo swojej nieśmiałości te znaki zodiaku zwracają uwagę wrodzonym wdziękiem i delikatnością. Są pełne taktu i godności, niełatwo im zaimponować. Ich strategią w kontaktach z potencjalnymi partnerami jest odgrywanie niedostępnej. Dopiero kiedy poczują się bezpiecznie, te królowe śniegu zmieniają się w serdeczne księżniczki. 

Waga

Waga kocha modę i poświęca wiele uwagi swojemu wyglądowi! Chociaż nie jest typem klasycznej piękności, ma w sobie wiele uroku i zawsze pamięta o uśmiechu. Zazwyczaj wokół Wagi kręci się kilku adoratorów, spośród których wybiera tych najinteligentniejszych. 

 1. Ujawniono nowe, przerażające fakty nt. mamy małej Madzi. Włos się jeży
 2. Właśnie dziś się zaczęło. Cała Polska już odczuwa skutki, co będzie dalej?
 3. Jarosław Kaczyński złożył dziś kwiaty na Powązkach. Niewielu zna historię jego rodziny z czasów Powstania Warszawskiego

Skorpion

Skorpiony to najbardziej namiętne spośród wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Otoczenie postrzega je najczęściej jako nieco mroczne i tajemnicze. Urodzone uwodzicielki, które instynktownie wiedzą, co powinny zrobić, by rozpalić danego mężczyznę do białości. Jednocześnie mają skłonność do zatracania się w uczuciu, a jeśli zostaną zdradzone, mszczą się długo i boleśnie. 

Ryby

Romantyczne i wrażliwe Ryby po prostu potrzebują miłości jak powietrza. Jeśli zrywają z partnerem, to tylko wtedy, kiedy na horyzoncie pojawia się jego następca. Są niezwykle dziewczęce i długo wyglądają jak nastolatki, przez co budzą w mężczyznach opiekuńcze uczucia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
fot. unsplash.com Cristina Pop

Panie Ryby to prawdziwe szczęściary: nawet po trzydziestce zachowują młodzieńczy wygląd.

 

znaki zodiaku
fot. unsplash.com Alice Alinari

Lwice to kobiety, które prędzej zrezygnują z obiadu, niż odmówią sobie kupienia nowej szminki.

 

znaki zodiaku
fot. pixabay.com thisismyurl

Byki wybierają klasyczne, lecz zarazem kobiece stylizacje. 

 

znaki zodiaku
fot. unsplash.com freestocks.org

Chcesz wiedzieć, co jest na topie w bieżącym sezonie? Zapytaj Wagę!

znaki zodiaku
fot. unsplash.com Laura Marques

Skorpiony to największe uwodzicielki i zazdrośnice spośród wszystkich znaków zodiaku. Nie wybaczają nielojalności, a ich zemsta dosięga zarówno zdradzającego, jak i kochankę. 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Mąż był za ścianą, kontrowersyjne poczynania Kaliny Jędrusik nie mieściły się w głowie. Miała też nieposkromione zamiłowanie do gotowania
 2. „Bezgłowy” pies podbija serca internautów. Żyje i ma się dobrze, jest uroczy
 3. Pakując walizki męża znalazła porażającą rzecz. Bez namysłu pojechała do szpitala, nie mogła uwierzyć
 4. Mały Staś zabrał głos. Chłopiec powiedział piękne słowa na temat Powstania Warszawskiego, cała Polska wzruszona
 5. Piotr Żyła opublikował oficjalne oświadczenie. Całą Polskę zamurowało
 6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
 7. Aresztowany mąż Magdaleny Ogórek. Na oświadczenie dziennikarki nie trzeba było długo czekać
 8. Dzieci jednak nie wrócą do szkół we wrześniu? Niepokojące słowa prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

 

Poprzedni artykułBył gwiazdą „Europa da się lubić”. Co dziś robi uwielbiany Paolo Cozza? Wielu będzie zaskoczonych
Następny artykułPoznajecie? Wszystkie trzy są dziś znane i uwielbiane przez Polaków
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.