Znaki zodiaku mówią naprawdę wiele o człowieku. Na ich podstawie jesteśmy w stanie określić charakter, przewidzieć pewne zachowania, a nawet intencje. Są znaki, które są w czepku urodzone, są też niestety takie, których należy unikać. Dlaczego?

Pewne znaki zodiaku, czy tego chcą, czy nie, zawsze wpakują się w jakieś tarapaty! Można powiedzieć, że to chodzące magnesy na wszystkie, czyhające w pobliżu kłopoty. Takich delikwentów lepiej unikać jak ognia. Dlaczego? Przyjaźń z nimi jest naprawdę uciążliwa, bo może również ciebie wpędzić w niemałe tarapaty.

Znaki zodiaku, które zawsze pakują się w kłopoty

Lew

Lew uwielbia być w epicentrum wszystkiego. Miej pewność, że tam, gdzie coś się dzieje, tam właśnie znajdzie się żądny uwagi Lew. Takie zachowanie przysparza mu sporo kłopotów – zamiast skupić się na obowiązkach, ten zajmuje się czymś zupełnie innym. Z takim Lwem na pewno nie można narzekać na nudę, ale czy to aby na pewno dobry materiał na przyjaciela?

Waga 

Wagi z natury są bardzo wrażliwe i empatyczne – to właśnie te, na pozór pozytywne cechy, często wpędzają je w niemałe kłopoty. Waga zawsze chce pomóc, a zazwyczaj jednak sama na tym cierpi. A to ktoś ją wykorzysta, a to zostanie okradziona, albo oszukana. W jej wypadku dobro, którym wszystkich chce obdarzyć, może pociągnąć za sobą lawinę kłopotów. 

  1. Andrzej Duda ogłosił zaskakującą informację. Wielu Polaków będzie zachwyconych, Prezydent obiecuje wielkie pieniądze
  2. Nieprawdopodobnie zdrowy przeciwzapalny syrop z mięty powinien być w każdej spiżarni. Podajemy przepis,
  3. Kierowca autobusu z Warszawy był pod wpływem substancji psychoaktywnych? Najnowsze informacje wprawiają w osłupienie

Te znaki zodiaku to chodzące kłopoty

Byk 

Byki to dobrzy przyjaciele – są trwali w uczuciach, niezwykle lojalni i stabilni. Często jednak to urodzeni pechowcy – a to kanapka im spadnie masłem w dół, a to pomylą adres, a to wezmą dodatkowe, nieprzemyślane zlecenie. Często nieumyślnie pakują się w kłopoty. Mają skłonności do tego, by chcieć za dużo – ta zachłanność prowadzi prosto na drogę pod tytułem: tarapaty.

Strzelec 

Strzelce pędzą przed siebie i nie patrzą na konsekwencje. Po drodze mogą narobić sobie sporo kłopotów, ale jak to Strzelce, zorientują się dopiero wtedy, gdy będzie już zwyczajnie za późno. Często także ich niewyparzony język prowadzi do problemów, podobnie jak zbyt pochopne i nieprzemyślane decyzje.

Ryby

Ryby mają skłonność do dawania drugich szans. Często jednak są one zbędne i przysparzają im samych kłopotów. Podobnie zresztą jak ich przesadne fantazjowanie. Ryby często chodzą z głową w chmurach, przez co zapominają o realnym świecie – wiecie, co to oznacza? Spore kłopoty.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

znaki zodiaku
Photo by Anfisa Eremina from Pexels

Należysz do tych kłopotliwych znaków zodiaku?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przyłapali ją na gorącym uczynku. Kiedy zauważyła, że jest nagrywana podczas niszczenia banerów, zaczęła się awantura
  2. Pierwsi ogłosili wygraną z koronawirusem, nagle przywracają obostrzenia. Porażające doniesienia
  3. Odszkodowanie za koronawirusa? Niektórzy mogą mieć możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy
  4. Dramat w województwie lubelskim. Doszło do tragicznego wypadku, spłonęły dwa auta, są ofiary śmiertelne
  5. Policja chciała nagrać kierowców, jednak kamera zarejestrowała inną rzecz. Nie spodziewali się podobnych scen
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

 

Poprzedni artykułIMGW wydało alert. Prognozowane są groźne zjawiska, możliwe trąby powietrzne, 4 województwa szczególnie ucierpią
Następny artykułLekarze biją na alarm. Jedno przyzwyczajenie Polaków może wpędzić do grobu, dramatyczne doniesienia
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.