Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Znaki zodiaku, które mają najsilniejszy charakter. Jesteś wśród nich?
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 27.08.2019 18:55

Znaki zodiaku, które mają najsilniejszy charakter. Jesteś wśród nich?

znaki zodiaku
unsplash.com – Morgan Harris

Znaki zodiaku, spod jakich jesteśmy, mogą określać nasz charakter. Które z nich zaliczane są do najbardziej wytrzymałych, zdeterminowanych i odpornych psychicznie? Ta czwórka jest w stanie podnieść się niemal z każdej porażki jak feniks z popiołów. O kogo chodzi?

Znaki zodiaku mówią o nas więcej, niż mogłybyśmy przypuszczać. Czy Skorpiony rzeczywiście są najmocniejsze ze wszystkich zodiaków? Co może je złamać? Jakie inne znaki zodiaku odznaczają się dużą siłą psychiczną? Tego dowiecie się z naszego tekstu. Zapraszamy was do lektury.

Które znaki zodiaku są najsilniejsze?

Skorpion

Tego koleżki nie jest w stanie złamać niemal nic. Wyjątek jest jeden, jego największe marzenie ulegnie zniszczeniu. Aczkolwiek nawet jeżeli tak właśnie się stanie, potrafi on się podnieść. Musi jednak minąć trochę czasu. Skorpiony nie chodzą na żadne kompromisy i potrafią czekać wieki, aby wreszcie dopiąć swego. One nigdy się nie poddają, jeśli im na czymś zależy. Znane są także z wyjątkowej intuicji, która zazwyczaj ich nie zawodzi. Często wprawiają w swoich w zdziwienie, jak wiele z ich przeczuć znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. Skorpiony potrafią być kąśliwe, ale w rzeczywistości to duzi optymiści, którzy patrzą na świat przez różowe okulary. Chronią swojej prywatności.

Lew

To zodiak, który jest bardzo świadomy swojej wartości. Wymaga uwagi, uważa, że wszystko mu się należy. Jest bardzo próżny i nie pozwoli się źle traktować. Gdy ktoś odnosi się do niego z należytym szacunkiem, potrafi on odpłacić z nawiązką. Wbrew pozorom jest bardzo rodzinny, jednak bardzo ciężko przekonać go do wyzbycia się samouwielbienia i zmiany poglądów. To twardy zawodnik, który nie da sobą pomiatać. Wie, na co go stać. Potrafi zatem o siebie w życiu zawalczyć. Dla Lwa niezwykle ważna jest jego kariera, ponieważ stanowi potwierdzenie jego wyjątkowości. Jest jednak dość leniwy, za to bardzo przebiegły i cwany, przez co z reguły osiąga swoje cele.

Które znaki zodiaku mają mocny charakter?

Baran

Ten znak to urodzony optymista. Śmieje się ze swoich porażek, natychmiast się po nich otrząsając. Idzie przed siebie, rzadko kiedy się na kogoś ogląda. Lubi ludzi, którzy mają poczucie humoru i duże ambicje. Nie lubi pozerów. Baran to najbardziej nieprzewidywalny, szalony i spontaniczny zodiak. Lepiej z nim nie zadzierać. Potrafi być wyśmienitym towarzyszem zabaw, ale kiedy się zdenerwuje, lepiej zejść mu z drogi.

Rak

Raki kojarzone są z wrażliwością i empatią. Całkiem słusznie, ale nie można przy tym zapominać, jak wytrwałe one są w dążeniu do spełniania swoich marzeń. Poza tym nie możemy zapominać, jak oddanymi przyjaciółmi są Raki. Zawsze są w stanie stanąć w obronie słabszych i nigdy nie przestają one wierzyć w swoje ideały, chociaż często przekonują nas, że jest inaczej. Dystans, jaki wokół siebie wytwarzają to tylko ich ochronna tarcza. Raki to prawdziwi wojownicy! Mają w sobie ogromną siłę! Często wchodzą w przyjaźń ze Skorpionami, które podobnie jak one silnie wszystko przeżywają i wierzą w swoje przekonania.

Silne znaki zodiaku – ZOBACZ ZDJĘCIA:

via GIPHY

Lew od urodzenia uwielbia być w cetrum uwagi i pokazuje, kto tu rządzi. Nie jest łatwo mu podskoczyć.

via GIPHY

Kobiety spod znaku Skorpiona to prawdziwe czarownice. Potrafią czytać w myślach i twardo stąpają po ziemi! 😉

via GIPHY

Barany każdą sytuacją potrafią obrócić w żart. To ich największa siła. To prawdziwi entuzjaści życia.

via GIPHY

Pomimo swojej wrażliwości, Raki rzadko chodzą na kompromisy. Nikt nie jest w stanie wmówić im, że czarne jest białe, a białe czarne. Nie łatwo je oszukać. Uparcie dążą do swoich celów. Są przy tym jednak zawsze bardzo czułe i empatyczne.

via GIPHY

Tym zodiakom lepiej nie podskakiwać. 😉

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  2. Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować
  3. Tata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo
  4. Pitbull skrzyżowany z husky. Efekt? Najśliczniejszy pyszczek świata
  5. W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)
  6. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości