Znaki zodiaku mają swoje szczególne cechy i temperament, które decydują o naszej unikalnej osobowości. To sprawia, że nie wszyscy partnerzy idealnie do siebie pasują. Istnieją 3 pary znaków zodiaku, które powinny raczej zapomnieć o wspólnej przyszłości. Domyślasz się, jakie?

Jeżeli zdarzy się, że zauroczenie jednak połączy te osoby, to z pewnością będą musiały radzić sobie z wieloma konfliktami na drodze odmiennych wartości czy sprzecznego uosobienia. Choć mówi się, że miłość przetrwa wszystko, to jednak te trzy połączenia odradzamy szczególnie. Które znaki powinny mieć się na baczności?

Znaki zodiaku, które nie mają szans na udany związek

Dopasowanie względem siebie niekoniecznie musi wynikać z przynależności do danej grupy żywiołów. Wodne znaki zodiaku mogą porozumieć się z ognistymi i tak dalej. Nie musisz wierzyć w horoskopy, aby wziąć sobie do serca poniższe wskazówki.

Lew i Panna

Mężczyzna spod znaku lwa i kobieta Panna to relacja naprawdę nietypowa. Na dłuższą metę nie stworzą oni razem harmonijnego związku, ani małżeństwa. Pan Lew jest bardzo temperamentny i lubi dominować, podczas gdy Panna marzy o tym, żeby być panią ogniska domowego. Gdy Panna jest pracowita, wszechstronna, powściągliwa i na dodatek skromna, Lew próbuje narzucić jej swoją wolę i decydować nawet o jej stylu ubioru, a przytłoczony nadmiarem zalet partnerki, gotowy jest odejść. Jest egocentrykiem, którego mądra żona może początkowo tolerować dla świętego spokoju. Te znaki zodiaku może scalić jedynie udane współżycie, a namiętność wzbudzić napięta atmosfera.

  1. Ludzie przecierają oczy na widok jej paznokci. Ciężko uwierzyć, że są naturalne
  2. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus
  3. Horoskop na weekend. Rak nieźle zabaluje, Strzelec powinien mieć się na baczności

Bliźnięta i Ryby

Kobieta spod znaku Ryb i mężczyzna spod znaku Bliźniąt mają w zasadzie nawet marne szanse na spotkanie się, ponieważ te znaki zodiaku zupełnie inaczej spędzają wolny czas. Kobieta spod znaku Ryby jest powolna, przebywa w domu, oddając się marzeniom i zapominając o przyziemnych obowiązkach, a mężczyzna Bliźnięta jest energiczny i błyszczy na salonach. W ich domu obowiązki mogą być szczególnie zaniedbane, ponieważ dla nikogo nie jest to istotne. Aby mężczyzna w tym związku zaakceptował taki układ, partnerka musi dać mu dużo swobody. Łatwiej będzie przejść im na relację koleżeńską.

Skorpion i Wodnik

Pan Skorpion i Pani Wodnik to para ogromnych indywidualistów i wolnych duchów. Te znaki zodiaku łatwo mogą zejść na drogę konfliktu z powodu swoich sprzecznych wartości. Choć ona stara się patrzeć na trudności trzeźwym okiem i dojść do porozumienia, on traktuje partnerkę jak swoją własność i jest bardzo zaborczy. Jeżeli jednak to jego wolność będzie ograniczona, spakuje rzeczy i odejdzie. Za to oboje lubią eksperymenty łóżkowe, więc tam nie będą się nudzić.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
pexels.com Vera Arsic

Lepiej, aby niektóre znaki zodiaku nie wchodziły ze sobą w relację.

znaki zodiaku
pixabay.com

Te układy mogą skutkować licznymi kłótniami i wzajemnym nieporozumieniem. 

znaki zodiaku
pixabay.com

Może warto zaufać horoskopom, aby oszczędzić sobie problemów w przyszłości?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  3. Na problemy ze skórą i włosami pomoże jeden domowy produkt. Większość Polaków ma go w swojej kuchni
  4. Gratka dla fanek – Michał Szpak zaprasza na randkę. Nie wypada odmówić, cel jest naprawdę szczytny
  5. Młoda para wprowadziła się do pięknego domu. Nie mogli się spodziewać, co zastaną w środku
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

źródło: blog.otylia.pl

Poprzedni artykuł6-latek napisał list do nauczycielki. Słowa budzą grozę, dziecko było szczere do bólu
Następny artykułKot opiekuje się dziewczynką z autyzmem. Spędzają razem każdą wolną chwilę
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.