Znaki zodiaku, którym ciężko się zakochać to w szczególności te, którymi targają szalone emocje. Ich zmienność jest szokująca zarówno dla partnera, jak i dla nich samych. Dlatego same nie wiedzą, czy decydować się na poważne wyznania, czy może poszukać dalej. Przed wami 3 zodiaki, z którymi związek może nie należeć do najłatwiejszych!

Wrogiem dobrego związku jest zapalczywość, zazdrość i niestałość. Niestety, ale są wśród nas znaki zodiaku, których to naczelne cechy w miłości. Związek z nimi może przyprawić o zawrót głowy. Są jednak plusy wynikająca z wielkich emocji, na przykład ogromna namiętność.

Znaki zodiaku, z którymi lepiej się nie wiązać

Skorpion – uważaj na takiego partnera. Związek z nim może być największym szczęściem lub sporą porażką. Zależy, czego potrzebujesz. Skorpiony to władcze znaki, które oplatają swojego partnera jak bluszcz.

Szybko też zmieniają zdanie i tak naprawdę nie wiedzą, czego chcą. Dlatego zakochanie się, nie jest dla nich takie proste. Poza tym te znaki mają bardzo wysokie wymagania, których spełnienie zdaje się niemożliwe.

Byk – nie ma co z nim dyskutować. Byk wszystko wie najlepiej i nie umie, nawet w imię miłości, odpuścić. Jest skłonny do krzywdzenia i robienia zbędnych nadziei.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nie umie się do końca zakochać, bo nikt, prawdę mówiąc nawet on sam nie spełnia jego oczekiwań. Wydawać by się mogło, że Byk to dobra partia, jest to jednak mistrz w przekręcaniu kota ogonem.

Egoizm – z nim związki nie mają żadnych szans

Strzelec – bardzo mocno skupiony na sobie znak. Jest, jak uważa najlepszy i najmądrzejszy. Strzelce mają bardzo dobre serca, są też czułe i wiodą prym wśród kochanków.

To jednak za mało, by czuć się w związku z nimi pewnie i bezpiecznie. Decydując się na relację ze Strzelcem, trzeba się liczyć z jego wybuchową i skupioną na sobie naturą.

Choć wśród tych trzech znaków wymienione zostały niezbyt zachęcające wady, warto wspomnieć, że zakorzenione w ich charakterze cechy i tak nie mają nic do gadania z prawdziwą miłością!

Jeśli się zakochają, całkowicie szczerze, w zapomnienie odejdą egoizm, snobizm czy upartość. Nie należy jednak zapominać o ich namiętności – jeden z powyższych znaków wiedzie prym w uwodzeniu.

Zobacz zdjęcia: 

znaki zodiaku
Fot.unsplash.com @joshrh19

Mimo niestałości Byka, Skorpiona i Strzelca możemy liczyć na prawdziwą namiętność w ich wykonaniu.

Znaki zodiaku
fot. pxhere.com/pl/photo/1558665

Niezdecydowanie i skłonność do niczym nieusprawiedliwionej zapalczywej zazdrości skreśla Skorpiona z listy spokojnych i pewnych partnerów.

znaki Zodiaku
Obraz Adina Voicu z Pixabay

Byk to esteta, który zakochuje się przede wszystkim w pięknie. Jego fascynacje szybko mijają i dlatego stałe zakochanie się praktycznie nie wchodzi w grę.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl