Znaki zodiaku są dla wielu osób ważne i brane pod uwagę przy wyborze ewentualnego partnera na przyszłość. Według astrologów duże znaczenie ma to, spod jakiego jesteśmy znaku. Powinniśmy się nimi kierować przy ważnych decyzjach miłosnych. Może to mieć wielki wpływ na nasz przyszły związek. Ci panowie nie będą dobrymi mężami.

Znaki zodiaku, jakie mają ci mężczyźni, pokazują, że nie nadają się oni na potencjalnych mężów. Wszystko jest zapisane w gwiazdach, trzeba tylko dobrze się rozeznać. Ostrzegamy przed tymi typami, związek z nimi może skończyć się fatalnie. Może jesteś z którymś z nich?

Znaki zodiaku, które nie nadają się na męża

Lew

Mężczyzna Lew jest niezwykle przebojowy i uwielbia być w centrum uwagi. Nie przegapi żadnej okazji na to, żeby się zabawić oraz pójść na dobrą imprezę. Z pewnością taki typ nie nadaje się na męża. Zbyt wiele pokus podczas zabaw z przyjaciółmi sprawa, że kobieta, która zwiąże się z facetem Lwem, zostanie szybko zamieniona na lepszy model. Chyba żadna z nas nie jest gotowa na taką krzywdę.

Baran

Facet Baran nie zna słowa „nie” i zawsze musi postawić na swoim i jest egoistyczny. Bywa zaborczy i apodyktyczny, kobieta, która wybierze sobie na partnera, chłopaka Barana musi liczyć się z tym, że zostanie szybko zdominowana i w ich związku nie będzie miejsca na jej zdanie. Przemyśl to dobrze, jeśli cenisz swoją niezależność.

  1. Media donoszą o końcu Zenka Martyniuka. Syn zniszczył wszystko, na co ojciec pracował latami?
  2. Koronawirus zmutował. Specjaliści przedstawili ważną wiadomość

Wodnik

Wodnik jest bardzo wybuchowy, szybko się denerwuje, a swoje negatywne emocje przenosi na innych w dosyć niekontrolowany sposób. Nigdy nie wiadomo, kiedy mężczyzna spod tego znaku wybuchnie złością, a nawet agresją. Z pewnością Wodnik nie nadaje się na męża, ponieważ potrafi wyładowywać swoją złą energię na partnerce. Radzimy uważać.

Sprawdź również, które znaki zodiaku najczęściej kłamią.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
fot. pixabay.com/Olichel

Wodniki często wybuchają niekontrolowaną złością.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomość z ostatniej chwili. Właśnie nadeszło potwierdzenie od premiera Morawieckiego
  2. Agnieszka Woźniak-Starak ma zadziwiającą przeszłość. Nawet najwierniejsi fani będą zadziwieni
  3. Wielka radość w domu Roberta Lewandowskiego. Serdecznie gratulujemy, Ania musi być przeszczęśliwa
  4. Media donoszą o końcu Zenka Martyniuka. Syn zniszczył wszystko, na co ojciec pracował latami?
  5. Większość ludzi źle używa folii aluminiowej. Użycie niewłaściwej strony może mieć fatalne skutki
  6. Jesz pyszności ze zdjęcia na śniadanie? Natychmiast przestań, konsekwencje mogą być opłakane

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl