Lelum.pl

Fot. unsplash.com Toa Heftiba

Znaki zodiaku. Dowiedz się, gdzie poznasz swoją prawdziwą miłość!

2 Października 2018

Autor tekstu:

Julia Saracen

Znaki zodiaku mogą nam służyć do wielu rzeczy. Nie mówią one jedynie o naszym charakterze, można odczytać z nich o wiele więcej. Nie dziwi więc fakt, że specjaliści opracowali specjalną mapę, która pozwoli poszczególnym znakom – określić gdzie spotkają swoją prawdziwą miłość.

Prawdziwa miłość, a znaki zodiaku?

Jeżeli jesteś samotny, to tekst dla ciebie. Potraktuj go jako wskazówkę, gdzie możesz spotkać cudownego mężczyznę albo dziewczynę. Gdzie możemy spotkać naszą bratnią duszę?

 1. Baran – ten uparciuch lubi sport. I to właśnie sport może doprowadzić go do miłości, a konkretnie mamy tutaj na myśli wydarzenia sportowe. Może to być mecz ulubionej drużyny albo np. maraton, w którym weźmiesz udział.
 2. Byk – ten dostojny znak kocha jedzenie i dobrą zabawę. To właśnie uczestnictwo w imprezie na świeżym powietrzu może doprowadzić cię do miłości. Wybierasz się na jakiś koncert?
 3. Bliźnięta – to bardzo wymagający znak, który nie odznacza się wyjątkową odpowiedzialnością. Możliwe jest, że Bliźniak spotka miłość w podróży. Będzie to z pozoru przelotny romans, który może przerodzić się w coś na całe życie.
 4. Rak – musi wyjść z domu, a najlepiej, żebyś swoje kroki postanowił prosto do kina. Najlepiej sam! To właśnie „na filmie” uśmiechnie się do ciebie ktoś wyjątkowy. Zwróć uwagę i bądź czujny.
 5. Lew – kochany Lwie! Wszyscy wiemy, że nie lubisz dużych spędów ludności. Jednak musisz wyjść ze strefy komfortu i wybrać się na wyjazd służbowy. To właśnie tam możesz spotkać swoją drugą połówkę.
 6. Panna – analityczność Panny może zaprowadzić ją prosto do biblioteki i to właśnie tam trafi na drugiego fana nauki. To będzie dobry i odpowiedzialny związek.
 7. Waga – kocha towarzystwo. Uwielbia atencje i dobrą zabawę i to właśnie podczas imprezy spotka drugą połówkę. Niewinny flirt przerodzi się w przyjaźń, a ta zaprowadzi was prosto do łóżka.
 8. Skorpion – ciężki znak, który wymaga od innych bardzo dużo. Na szczęście od siebie również. Kocha zdobywać wiedzę i czuć się mądry. Księgarnia to miejsce, które dobrze zna i uwielbia. Teraz stanie się też wyjątkowe.
 9. Strzelec – kocha ryzykować zarówno w życiu, jak i miłości. I to właśnie ryzyko zaprowadzi go do miłości. W kasynie twoja druga połówka będzie cię uważnie obserwować i…szybko przepadnie.

Znaki zodiaku, które znajdą miłość

 1. Koziorożec – tutaj sprawa będzie troszkę skomplikowana, ale z „happy endem”. Swoją bratnią duszę spotkasz w pracy. Wszyscy wiedzą, że ją kochasz, a teraz będzie ci się przychodziło do niej jeszcze milej.
 2. Wodnik – ciebie czeka najbardziej romantyczna sytuacja. Oboje spotkacie się przy wspólnym pomaganiu potrzebującym. Dobre serce i chęć pomagania połączy dwoje wspaniałych ludzi. Czy może istnieć coś bardziej kochanego?
 3. Ryby – to ambitne bestie! Kochasz poznawać, uczyć się i czuć więcej. To właśnie wyjątkowe miejsce, bo muzeum sztuki doprowadzi cię do miłości. Zaskoczona? To będzie cudowne.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Związek i miłość sprzyja… tyciu. Osoby samotne są chudsze
 2. Związek ze starszym facetem. Czy to ma prawo się udać?
 3. Związek na odległość? Mamy 9 sprawdzonych sposobów, żeby było idealnie

źródło:fakt.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Samo Życie

Umówiła się z poznanym w sieci mężczyzną i przeżyła najgorszą randkę w życiu. Kiedy dostała SMS, zamarła
Czytaj więcej >

Samo Życie

Norwegowie ujawniają, co zrobił Dawid Kubacki, kiedy dowiedział się o hospitalizacji żony
Czytaj więcej >

Samo Życie

Kosmetyczka spojrzała na paznokcie klientki i zamarła. To, co zobaczyła, zmusiło ją do pilnej interwencji
Czytaj więcej >

Samo Życie

Krzysztof odłączył od tlenu własną matkę. To, co zrobił później poraża, Polskę obiegły mrożące wieści
Czytaj więcej >

Samo Życie

Nastolatki dręczyły woźnego w szkole. Miał tego dość i zdecydował się zemścić, niebywałe, do czego się posunął
Czytaj więcej >

Samo Życie

Ksiądz zmarł podczas mszy. Wieści nie do uwierzenia obiegły Polskę, wierni widzieli porażającą scenę
Czytaj więcej >
Julia Saracen

.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]