Znaki zodiaku mają różne gusta i upodobania w sypialni – to czyni miłosne igraszki ciekawszymi i bardziej ekscytującymi. Odkrywanie tego, co kręci naszego partnera jest równie interesujące, co wielogodzinne miłosne uniesienia. Zastanawiasz się, które znaki zodiaku są prawdziwymi bestiami w łóżku?

Znaki zodiaku, które w sypialni przemieniają się w prawdziwe bestie, znajdziesz poniżej. Dzięki temu zestawieniu dowiesz się, które znaki zodiaku warto zaprosić do swojej sypialni, a którym lepiej podziękować. Poniżej znajdziesz 5 znaków zodiaku, które nie pozwolą ci się nudzić w sypialni. 

Które znaki zodiaku są bestiami w łóżku?

BARAN

Baran to pierwszy znak zodiaku, a jego żywiołem jest ogień. Nie dziwi nas to wcale, wszak ognisty Baran w sypialni staje się prawdziwym bogiem seksu, który poszukuje mocnych wrażeń. Z nim nie musisz obawiać się nudy i braku orgazmu. Obiecujemy!

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta są jednym z najbardziej życzliwych i sympatycznych znaków zodiaku. Są ciekawe świata i wiedzą, jak zjednać sobie ludzi. Bliźnięta bardzo łatwo adaptują się do nowych i zmieniających się sytuacji, nie boją się także eksperymentowania, dlatego, jeżeli twój partner jest spod tego znaku, przygotuj się na ciekawe i egzotyczne doznania w sypialni. Wiesz, że Bliźnięta znają Kamasutrę na pamięć? I to w wersji rozszerzonej ;).

LEW

Lwy są dumne i uwielbiają zwracać na siebie uwagę. Ich zodiakalnym żywiołem jest ogień, dlatego seks z ognistym Lwem często kończy się zaparowanymi szybami w sypialni. Lwy uwielbiają obsypywać partnera pocałunkami i pieszczotami – chcą być najlepsze w dawaniu przyjemności, dlatego nie cofną się przed niczym, byle tylko dać ci najlepszy seks w życiu. Korzystaj!

SKORPION

Skorpiony to znaki zodiaku, które są królami tajemnic. Najbardziej tajemniczy znak zodiaku jest jednocześnie najbardziej wojowniczym i uczuciowym. W sypialni Skorpion potrafi pokazać pazury i wcale się tego nie wstydzi – jeżeli na co dzień osoba spod tego znaku jest spokojna, to nie gwarantujemy, że w sypialni również taka będzie. Kiedy chodzi o seks i przyjemność, Skorpiony zdolne są do przekraczania granic. Przygotuj się na niezłą jazdę z partnerem-Skorpionem!

STRZELEC

Strzelce są rezolutne i zabawne, a przy tym uwielbiają się śmiać. Nie biorą życia zbyt poważnie. Zdarza im się podbić serce kogoś na jedną noc, jednak gdy już się zakochają, są wierne i oddane partnerowi. W sypialni Strzelce nie znoszą nudy i rutyny. Zawsze są gotowe, by urozmaicić pożycie seksualne, a wszelkiego rodzaju gadżety oraz przebieranki sprawiają im dużą przyjemność.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot. unsplash.com @vidarnm

Ognisty Baran w sypialni staje się prawdziwym bogiem seksu, który poszukuje mocnych wrażeń.