Lelum.pl > Samo Życie > Znaki zodiaku, które poradziłyby sobie najlepiej na bezludnej wyspie
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 09.12.2018 15:20

Znaki zodiaku, które poradziłyby sobie najlepiej na bezludnej wyspie

znaki zodiaku
Fot.screen z filmu „Cast away: poza światem”

Znaki zodiaku, które poradziłyby sobie najlepiej na bezludnej wyspie? Tak! Niektóre znaki zodiaku mają zadatki na prawdziwego Robinsona Crusoe. Z takimi osobami można byłoby rozbić się na bezludnej wyspie i przeżyć wspaniałą przygodę. Zastanawia was, które znaki zodiaku poradziłyby sobie na bezludnej wyspie najlepiej?

Znaki zodiaku, które poradziłyby sobie najlepiej na bezludnej wyspie, znajdziecie poniżej. Wybrałyśmy 5 wyjątkowych znaków, które mają nie tylko smykałkę do przygód, ale i głowę na karku. Z nimi spokojnie można wybrać się do amazońskiej dżungli lub na bezludną wyspę.

Które znaki zodiaku poradziłyby sobie najlepiej na bezludnej wyspie?

BARAN

Barany są bardzo ambitne i odważne. Jeżeli trafiłyby na bezludną wyspę, szybko obmyśliłyby plan, jak się z niej wydostać. Osoby urodzone pod tym znakiem są bardzo zaradne i znalazłszy się na bezludnej wyspie, na pewno wykorzystałyby wszystko, co znalazłyby pod ręką, by przetrwać i wrócić do cywilizacji.

RAK

Są znaki zodiaku, którym nie można odmówić opiekuńczości i wrażliwości. Do nich należy Rak. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku, gdyby utknęły na bezludnej wyspie, poradziłyby sobie świetnie. Z natury nieśmiałe, w obronie swojej lub swoich bliskich te znaki zodiaku potrafiłyby stanąć do walki nawet z ogromną pumą.

LEW

Lwy, mimo swojej dumnej i buńczucznej natury, są świetnymi liderami i przewodnikami. Gdyby utknęły na bezludnej wyspie, doskonale wiedziałyby co mają robić – taktyka i planowanie to dwie wielkie zalety osób urodzonych pod znakiem Lwa. Ponadto, Lwy z natury są bardzo zabawne i towarzyskie, więc morale wśród rozbitków na pewno byłyby wysokie.

PANNA

Ten znak zodiaku jest bardzo poukładany i rozsądny, dlatego, jeżeli rozbijać się na bezludnej wyspie, to najlepiej z nim. Racjonalizm i umiejętność zachowania zimnej krwi w stresujących sytuacjach, którymi charakteryzują się osoby urodzone pod znakiem Panny, to idealny zestaw cech na bezludną wyspę.

KOZIOROŻEC

Chyba żadne inne znaki zodiaku nie są tak ambitne i jednocześnie tak cierpliwe, co Koziorożce. Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca mają ogromne poczucie odpowiedzialności, dlatego na bezludnej wyspie to właśnie one świetnie sprawdziłyby się w roli lidera i przywódcy. Ich zaradność i stoicki spokój również znalazłyby zastosowanie w ekstremalnych i stresujących warunkach na bezludnej wyspie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku

Osoby urodzone pod znakiem Barana są bardzo zaradne i znalazłszy się na bezludnej wyspie, na pewno wykorzystałyby wszystko, co znalazłyby pod ręką, by przetrwać i wrócić do cywilizacji.

znaki zodiaku

Z natury nieśmiałe, Raki w obronie swojej lub swoich bliskich potrafiłyby stanąć do walki nawet z ogromną pumą.

znaki zodiaku

Gdyby utknęły na bezludnej wyspie, doskonale wiedziałyby co mają robić – taktyka i planowanie to dwie wielkie zalety osób urodzonych pod znakiem Lwa.

znaki zodiaku

Racjonalizm i umiejętność zachowania zimnej krwi w stresujących sytuacjach, którymi charakteryzują się osoby urodzone pod znakiem Panny, to idealny zestaw cech na bezludną wyspę.

znaki zodiaku

Zaradność i stoicki spokój Koziorożców znalazłyby zastosowanie w ekstremalnych i stresujących warunkach na bezludnej wyspie. Te znaki zodiaku to idealni towarzysze na bezludną wyspę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dlaczego jestem sama? 10 głównych powodów
  2. Feministki w Polsce: Gwiazdy, które są feministkami
  3. Tinder: najlepsze historie kobiet w sieci