Znaki zodiaku mogą wiele o nas powiedzieć. Nie tylko to, jaki partner do nas pasuje albo w jakiej pracy czujemy się najlepiej. Znaki zodiaku mogą odkryć przed nami również bardzo całuśną tajemnicę… Chcesz dowiedzieć się, które znaki zodiaku całują najlepiej? Zapytałyśmy o to gwiazdy.

Znaki zodiaku, o których przeczytasz poniżej to prawdziwi mistrzowie pocałunku. Osoby urodzone pod tymi znakami mają naturalny wdzięk, czar i talent do całowania, który na pewno obudzi motylki w twoim brzuchu i może sprawić, że ugną się pod tobą kolana. 

Które znaki zodiaku najlepiej się całują?

BARAN

Barany są bardzo energicznie i zwłaszcza w kontaktach romantycznych są istnym wulkanem pasji i pożądania. Ich pocałunki są porywiste i namiętne. Uwielbiają francuski styl (z języczkiem), technikę mają dopracowaną do perfekcji. 

LEW

Ponieważ osoby urodzone pod tym znakiem z natury są bardzo temperamentne i zmysłowe, ich pocałunki zawsze odpowiadają aktualnemu nastrojowi Lwa. Dominacja to coś, co Lwy uwielbiają najbardziej, dlatego zawsze starają się przejąć prowadzenie w całuśnych sesjach na kanapie (lub na blacie w kuchni).

WAGA

Wagi z reguły unikają mocnych i mokrych pocałunków. Wykwintne i wyważone, Wagi uwielbiają smakować pocałunki, dlatego ich buziaki są długie i powolne. Doskonale wiedzą, jak sprawić, by po jednym pocałunku ich partner chciał więcej. 

SKORPION

skorpiony są bardzo wrażliwe i emocjonalne. Kiedy zdecydują się na obdarzenie kogoś pocałunkiem, muszą mieć pewność, że to właściwa osoba. Całując się ze Skorpionem przygotuj się na niesamowite doznania – szybkie pocałunki będą się bowiem przeplatać z kąsaniem warg i szyi. Skorpiony doskonale wiedza, co robią.

WODNIK

Wodniki to te znaki zodiaku, po których nikt nie spodziewa się, że znają tajniki sztuki całowania. A jednak! Osoby urodzone pod znakiem Wodnika znają wszystkie techniki pocałunków i mają szósty zmysł, jeżeli chodzi o odgadywanie, jakie buziaki kręcą konkretną osobę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot.screen z filmu „Ponad wszystko”

Barany uwielbiają francuski styl (z języczkiem), technikę mają dopracowaną do perfekcji.