Znaki zodiaku zdradziły nam, które zodiaki są prawdziwymi wirtuozami seksu, a które stawiają na romantyzm. Zastanawialiście się kiedyś, kto jest naprawdę świetny kochankiem? Nie musicie sprawdzać już tego w praktyce – wystarczy, że przeczytać nasz tekst 😉 

Znaki zodiaku, doskonale wiedzą, jakie są twoje preferencje seksualne i czy umiesz grać w tę cudowną grę dla dorosłych. Jesteś ciekawy czy jesteś dobrym kochankiem, a może interesuje cię czy dobra w łóżku jest osoba, która wpadła ci w oko? Zapraszamy do tekstu. 

Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku…

BARAN

Barany z natury są impulsywne i mają tendencję do agresji. Nie inaczej jest w łóżku. Barany kochają się mocno i szybko. Zapomnij o grze wstępnej. 

BYK

Byki to namiętni kochankowie. Seks jest w ich życiu ważny i chętnie poświęcają na niego długo czasu, nie mam mowy o szybkim numerku. 

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta tak jak życie – seks również traktują z uśmiechem. Bardzo chętnie wchodzą w powierzchowne relacje i nie traktują zbliżeń zbyt serio.

RAK

Dla Raka najważniejsza jest rodzina i głębokie relacje. Nie wyobrażają sobie iść do łóżka z pierwszą napotkaną osobą, traktują to bardzo poważnie.

LEW

Każdy Lew jest nieco zadufany w sobie. Kocha błyszczeć i brylować w towarzystwie – podobnie jest w łóżku. Oczekuje komplementów i zachwytów, sam odpłaca się tym samym.

PANNA

Panny lubią długi i delikatny seks. Kochają, gdy wszystko idzie po ich myśli, zawsze chcą wypaść perfekcyjnie.

WAGA

Wagi w łóżku ani trochę nie są samolubne. Wiedzą, że dobry seks opiera się na zadowoleniu obydwu stron, dlatego dają i potrafią dawać. To świetni kochankowie. 

SKORPION

Skorpiony są bardzo namiętne. Kochają długi i romantyczny seks, potrafią zbudować nastrój i napięcie – ale tylko ze stałym partnerem!

STRZELEC

Szybki seks to to, co ich kręci. Szybko się nudzą i oczekują intensywności, niestety równa się to ze zmianą partnerów „do łóżka” z prędkością światła.

KOZIOROŻEC

Kochają przebieranki i gotowe scenariusze. Nie stronią od gadżetów w łóżku i bardzo chętnie składają zamówienia w sex-shopach. 

WODNIK

Wodniki kochają seks w miejscach publicznych. Potrafią być spontaniczne i zwariowane, nie lubią nudy i chętnie wychodzą z inicjatywą. 

RYBY

To bardzo emocjonalne jednostki, które seks traktują poważnie. Nie zobaczycie ich w łóżku z byle kim. Są wierne, czułe i delikatne. 

Znaki Zodiaku. ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku
Fot. unsplash.com @vidarnm

Byki to namiętni kochankowie. Seks jest w ich życiu ważny i chętnie poświęcają na niego długo czasu.