Znaki zodiaku: dopasowania. Każdy chciałby wiedzieć, z kim mu będzie najlepiej. Sprawdź, który znak zodiaku najlepiej do ciebie pasuje. Ty i twój partner jesteście w innym połączeniu niż sugerowane poniżej? Nie przejmuj się, gwiazdy lubią wyjątki! 

Znaki zodiaku: dopasowania charakterów różnych znaków zodiaku zależą przede wszystkim od cech charakteru i temperamentu. Jak pewnie się domyślacie, wcale nie jest tak, że ty i twój ukochany musicie być do siebie we wszystkim podobni. Ważne też, żeby umieć się pięknie różnić

Znaki zodiaku: dopasowania. Baran – Byk 

Znaki zodiaku: dopasowania zodiakalnych par to często prawdziwa mieszkanka wybuchowa charakterów. Byk to ciekawa para dla Barana. Połączenie to działa na zasadzie przeciwieństw. Baran to osoba pracowita, dość energiczna i konsekwentna. Wie, czego oczekuje od związku. Z tego względu będzie ona dobrą parą dla spokojnego, wyciszonego Byka. Co prawda wtedy Byk nie będzie mógł sobie poleniuchować (co lubi), ale na pewno ciekawie spędzi z Baranem czas!  

Znaki zodiaku: dopasowania. Skorpion – Wodnik 

Znaki zodiaku: dopasowania par takich jak np. Skorpion i Wodnik mają dużą szansę na stworzenie szczęśliwego związku. Skorpiony to osoby bardzo stanowcze, żeby nie powiedzieć zaborcze. Mają silny charakter i mało co jest w stanie zbić je z tropu. Łagodne usposobienie Wodnika i jego budząca zaufanie postawa będzie w stanie rozczulić najbardziej zajadłego Skorpiona, co ten na pewno doceni! 

Znaki zodiaku: dopasowania. Bliźnięta – Rak 

To połączenie zodiakalnych partnerów ma szansę na romantyczną miłość. W pewnym sensie Bliźnięta i Rak są do siebie podobne — każdy z tych znaków cechuje się dużą wrażliwością. Bliźnięta będą chciały rozmawiać z Rakiem o jego problemach, a gdy raz się do niego przywiążą, nie będą chciały go opuścić. Serdeczny i życzliwy Rak prawdopodobnie odwzajemni to uczucie. 

Znaki zodiaku: dopasowania. Panna – Koziorożec 

Znaki zodiaku: dopasowania takie jak związek Koziorożca i Panny naprawdę mogą należeć do udanych. Zdyscyplinowany, twardo stąpający po ziemi Koziorożec będzie dobrym oparciem dla wrażliwej, łatwo wpadającej w sercowe rozterki Panny. Ona za to odwdzięczy się prawdziwym, romantycznym uczuciem. 

Znaki zodiaku: dopasowania. Lew – Ryby

Lew i Ryby mają szansę na związek idealny. W pewnym sensie są do siebie bardzo podobne, z drugiej strony różnią je temperamenty. Zarówno Lew, jak i Ryby lubią marzyć i cenią wartości rodzinne. Ryby co prawda czasem za bardzo bujają w obłokach, ale zdecydowany Lew szybko sprowadzi je na ziemię. Te z kolei złagodzą zbyt dużą władczość Lwa. 

Znaki zodiaku: dopasowania. Strzelec – Waga 

Znaki zodiaku: dopasowania takie jak Strzelec i Waga mają dużą szansę powodzenia, jeżeli chodzi o stworzenie szczęśliwego związku. Przyjacielski i optymistycznie nastawiony do życia Strzelec będzie miał dobry wpływ na spokojną i lubiącą harmonię Wagę. Strzelec pomoże jej w podejmowaniu wyborów i będzie wspierał ją w pasjach i marzeniach. Waga z kolei zdyscyplinuje i uporządkuje swojego nieco roztrzepanego partnera. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku dopasowania
Fot. Unsplash.com

Jaki znak zodiaku będzie dla ciebie doskonałym partnerem?