Znaki zodiaku kobiet, które powinny zdecydować się na szaloną zmianę! Od zawsze marzysz o krótkim, klasycznym bobie, jednak nie masz odwagi, by ściąć sięgające do pasa włosy? A może to właśnie zmiana koloru jest pomysłem, który od jakiegoś czasu siedzi w twojej głowie? A co, jeśli nie będzie pasował? Co, jeśli nie spodoba się twojemu chłopakowi i znajomym? Dosyć wymówek! Poniżej przedstawiamy siedem znaków zodiaku, dla których nadszedł odpowiedni moment na spektakularną zmianę!

Znaki zodiaku nie od dziś nas zaskakują. Potrafią podpowiedzieć nam mnóstwo rzeczy, które są zaskakujące nawet dla nas samych. Dziś podjęliśmy temat znaków zodiaku i fryzur. Jesteście ciekawe, na co powinnyście postawić? Warto ryzykować 😉

Znaki zodiaku i fryzury, jakie powinny sobie zafundować

Panna

Osoby spod znaku Panny są bardzo dobrze zorganizowane. Lubią poczucie kontroli i panowania nad sytuacją. Rzadko kiedy ważne dla nich sprawy wymykają się spod kontroli. Stąd też często obawiają się zmian. Najwyższa pora zaszaleć i dodać życiu trochę kolorytu! To jest ten moment, by jesienną szarość zdominować odważnym kolorem. Pudrowy róż i ogniste bordo- to tylko niewielka część szerokiej gamy barw, z którymi powinnaś poeksperymentować. Bez obaw, w nowym kolorze będziesz wyglądała świetnie, a wiele osób z pewnością wstrzyma oddech, gdy zobaczy cię w nowej odsłonie!

Wodnik

Wodniki poruszają się w obszarze, który jest dla nich przytulny i bezpieczny. Podejście to cechuje osoby, które dobrze znają siebie i swoje potrzeby. Jednak warto raz na jakiś czas opuścić swoją strefę komfortu. Panie spod znaku Wodnika– to zdecydowanie wasz czas! Pora wziąć ster w swoje ręce. Nie sugeruj się kolorowymi czasopismami, czy krążącymi po internecie zdjęciami. Zmiana ta powinna być efektem twoich przemyśleń i preferencji. Do dzieła!

Skorpion

Panie urodzone na przełomie października i listopada zawsze uparcie dążą do celu. Charakteryzuje je determinacją i siła woli. Bywają również nieustępliwe, co często skutkuje brakiem kompromisów. Dlaczego by nie pójść na kompromis z samą sobą? To jest twój moment na zaakcentowanie swojej osobowości. Postaw na grzywkę. Prosta, czy też zaczesana na bok- jak wolisz. To będzie dobra decyzja.

Lew

Wszyscy doskonale wiedzą, że z Lwami lepiej nie zaczynać. Z wielu sytuacji wychodzą z obronną ręką, co świadczy o ich uporze i sile psychicznej. Jednak co powiesz na króciutkie włosy w stylu Audrey Hupburn? Wygoda i oryginalność to jedne z wielu efektów, jakie może przynieść ci ta zmiana. Modne cięcie doda ci większej pewności siebie, a innych z pewnością wprawi w zachwyt.

Koziorożec

Grudzień oraz styczeń to miesiące, w których cała uwaga skupia się na Koziorożcach. Panie, które identyfikują się z tym znakiem zodiaku są wrażliwe, pomocne i bardzo uczuciowe. Myślą najpierw o innych, a dopiero potem o sobie. Od czasu do czasu powinny jednak zainwestować w siebie i swoje dobre samopoczucie. Z pewnością uzyskają to wraz z wizytą u fryzjera. Boisz się zmian? Bez obaw! Stylista zadba o to, byś z salonu wyszła z uśmiechem na twarzy, zadowolona ze swojej metamorfozy.

Ryby

Ryby bywają uparte. Możesz próbować je przekonać, negocjować, jednak one i tak zrobią po swojemu. I bardzo dobrze, stawiają na swoim. Jeśli opisane cechy wskazują właśnie na ciebie i twoje podejście do życia, to znaczy, że jesteś na dobrej drodze do realizacji wszystkich swoich planów. Na tym etapie, jednym z nich może być właśnie zmiana fryzury. Pora sprzeciwić się kolorowi, który widnieje na twojej głowie. Niech zagoszczą na niej refleksy, które nadadzą twojej twarzy większego blasku!

Waga

Waga kojarzy się z balansem, dokładnością i skrupulatnością. Jednak niech was to nie zmyli- balans w kontekście kobiet spod znaku wagi odbywa się często na krawędzi. Lubią zmiany, są na nie otwarte i nie boją się podejmować odważnych kroków. I to właśnie ten znak zodiaku powinien wykazać się kreatywnością, nadając swojej fryzurze pazura. Skróć włosy, dumnie prezentując swoją osobowość! Kieruj się intuicją, która przecież rzadko cię zawodzi.

Opisane znaki zodiaku charakteryzują osoby pracowite i pewne siebie. Postępują zgodnie ze swoimi przekonaniami i planami. Ich realizacja często jest okupiona ciężką pracą. Dlatego też warto czasem pomyśleć o sobie i postawić nawet na niewielką zmianę, która może być bardzo owocna w skutkach. Kto wie, może odkryjesz nową siebie? A przecież jednym z najbardziej widocznych i poprawiających samopoczucie kobiety zabiegów jest zmiana fryzury.

Znaki zodiaku i fryzury. ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

Znaki zodiaku i nowe fryzury
instagram.com

Panno! Najwyższa pora zaszaleć i dodać życiu trochę kolorytu!