Znaki zodiaku zdradzają, gdzie powinniście zamieszkać. Podjęcie decyzji o przeprowadzce nie jest proste, jednak czasami to jedyna możliwość, by odmienić swoje życie. Opuszczenie swojej strefy komfortu wymaga odwagi, ale perspektywa niesamowitych przygód jest tego warta!

Znaki zodiaku kryją przed nami wiele tajemnic. Zastanawiasz się nad przeprowadzką do innego kraju, ale nie jesteś pewien, jaki kierunek wybrać? Sprawdź z nami, gdzie znajduje się twoje miejsce na ziemi!

Znaki zodiaku i ich wymarzone miejsca do życia

Baran

Baran ma romantyczną duszę, dlatego jego miejscem na ziemi jest miasto Romea i Julii. Wenecja na pewno skradnie serce każdemu Baranowi. 

Byk

Meksyk jest bogaty w różnego rodzaju atrakcje, a zew przygody charakteryzuje każdego Byka, dlatego na pewno nie będzie się tam nudził!

Bliźnięta

Bliźnięta nie boją się ryzyka, dlatego bez wahania powinny przeprowadzić się do Indii! Indie to kraj, w którym zmysły oszaleją z rozkoszy!

Rak

Raki są łagodne  i uczuciowe, dlatego będą dobrze czuły się  w Paryżu, gdzie ich osobowość zostanie doceniona przez miejscowych. 

Lew

Każdy Lew jest łakomczuchem, więc powinien przeprowadzić się do kraju pysznego jedzenia, czyli do Turcji! Twoje kubki smakowe będą ci niezwykle wdzięczne!

Panna

Tylko słońce jest w stanie naładować baterie każdej Panny, dlatego ten znak zodiaku powinien zamieszkać na Bali. Ta indonezyjska wyspa zachwyci niejedną Pannę, a plaże Bali wywołają dreszcze!

Waga

Waga doskonale odnajduje się w chaosie, jest chaotyczna i niepoukładana, dlatego powinna zamieszkać u naszych zachodnich sąsiadów, a dokładnie w Berlinie. Berlin to nie tylko prężnie działająca metropolia, lecz także kolebka sztuki. 

Skorpion

Skorpiony są towarzyskie i cenią kontakt z innymi ludźmi, więc najlepiej będzie im się żyło w stolicy świata, czyli Nowym Jorku!

Strzelec

Strzelca charakteryzuje nieposkromiona ciekawość życia, aktywność, energia i odwaga! Gdzie powinien zamieszkać? Zdecydowanie na drugim końcu globu, czyli w Australii!

Koziorożec

Koziorożec powinien zamieszkać w urokliwej miejscowości, położonej nad oceanem, czyli w Porto. To miasto zachwyca feerią barw, a osób spod tego znaku będą czuły się tam wyjątkowo dobrze. 

Wodnik

Wodnik uwielbia przygody, dlatego powinien przeprowadzić się do Tokio. W tym mieście żyje się w ciągłym pędzie i nie ma mowy o codziennej rutynie, dlatego to idealne środowisko do życia dla każdego Wodnika!

Ryby

Ryby to delikatne znaki zodiaku, więc najlepiej będzie żyło im się w krainie elfów, czyli na Islandii. Ten kraj charakteryzuje się jednym z najbardziej niezwykłych krajobrazów. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

znaki zodiaku
unsplash.com — Robert Bye

Nowy Jork to idealne miejsce dla Skorpiona.