Znaki zodiaku są bardzo enigmatyczne. Potrafią bardzo głęboko skrywać tajemnice, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Specjaliści zajmujący się astrologią potrafią z naszego znaku zodiaku odczytać wiele rzeczy również te, które wolelibyśmy ukryć.

Znaki zodiaku i ich tajemnice to temat naszego najnowsze artykuły. Jeżeli jesteście ciekawi, jakie tajemnice kryją poszczególne znaki – dobrze trafiliście. Dzięki temu artykułowi lepiej poznacie samych siebie i najbliższe wam osoby.

Znaki zodiaku i ich tajemnice. Co kryją znaki zodiaku?

BARAN

Kocha uznanie i uwielbia błyszczeć. Brany są bardzo sprytne i niewiarygodnie ambitne. Potrafią dążyć do wyznaczonego sobie celu – nie zważając na konsekwencje, często zostawiając po sobie jedynie zgliszcza. Ich największą tajemnicą jest bezwzględność.

BYK

Byk jest w czepku urodzony. Mówi się, że osobom spod znaku Byka nawet diabeł dziecko do snu kołysze. Są to wyjątkowo pracowicie ludzie, którzy za najwyższą wartość stawiają pieniądze i komfort, jaki one dają. Ich wstydliwą tajemnicą jest spóźnialstwo – wyznają zasadę: Śpiesz się powoli.

BLIŹNIĘTA

To niebieskie ptaki, które nie potrafią zapanować nad swoim harmonogramem dnia. Z nimi ciężko cokolwiek zaplanować i się umówić. To roztrzepani bałaganiarze, którzy cechują się ogromną inteligencją i sprytem.

RAK

Dla ludzi spod znaku Raka najważniejsza jest rodzina. Bardzo często jest tak, że swoje zawodowe marzenia odkładają na boczny tor i nie obchodzą ich pieniądze. Raki w związkach są przewrażliwione na swoim punkcie i bardzo łatwo je urazić.

LEW

Lwy to urodzone gwiazdy. Blichtr i sława to coś, do czego dążą całe życie, wolą sławę od pieniędzy i zabezpieczenia, jakie ono daje. Potrafią być bardzo bezwzględne wobec innych osób, ale ich naturalna charyzma i osobowość powoduje, że nawet te nieśmiałe jednostki chcą być blisko nich.

PANNA

Panny to osoby niezwykle zorganizowane i sumienne. Co mają zrobić jutro, zrobią dziś. Niestety mimo chęci ich wrodzonymi zdolnościami nie jest bycie liderem, często prowadzi to do frustracji.

WAGA

Waga to królowa towarzystwa. Jej wrodzona charyzma i niezwykłe zdolności interpersonalne sprawiają, że błyszczy w każdym towarzystwie. Jest to również niezwykły atut w pracy, ponieważ Wagi dostają zazwyczaj to, czego chcą. Pod skorupą sympatyczności i kompetencji kryje się jednak prawdziwy leń.

SKORPION

Skorpiony to indywidualiści. Niestety nie potrafią, ba! Nawet nie chcą pracować w zespole. Potrafią być krytykanckie i niewdzięczne, przez co ich zawód powinien być samowystarczalny. Sprawdzą się w roli dobrego detektywa.

STRZELEC

Obdarzony jest naturalną bystrością i chęcią rozwijania się. Niestety ich naturalne atuty – często nie idą w parze z wiedzą. Bardzo często przeceniają swoje możliwości i uznają swoją wyższość nad innymi.

KOZIOROŻEC

To bardzo cierpliwe i pracowite znaki. Potrafią i kochają ciężko pracować, jednak ich wysiłek musi być wynagrodzony odpowiednimi pieniędzmi. W innym wypadku stają się humorzaste i nieznośne.

WODNIK

Wodniki są ciekawe świata i bardzo kreatywne. Niestety cechują się również słomianym zapałem i brakiem konsekwencji. Są typowymi myślicielami, którzy nie lubią, jak ktoś wchodzi im drogę.

RYBY

Ryby muszą nauczyć się doceniania siebie i odpoczywać. Muszą więcej czasu inwestować w siebie. Są typowymi pracoholikami, którzy cały swój czas poświęcają na obowiązki zawodowe. Przez takie zachowanie cierpią ich najbliżsi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku i ich tajemnice
unsplash.com

Skorpiony to indywidualiści. Niestety nie potrafią, ba! Nawet nie chcą pracować w zespole.

Znaki zodiaku i ich tajemnice
unsplash.com
GREG KANTRA

Waga to królowa towarzystwa. Niestety w pracy wykazują się wyjątkowymi leniami.

Znaki zodiaku i ich tajemnice
Fot. screen „Wilk z Wall Street”

Koziorożce to bardzo cierpliwe i pracowite znaki. Potrafią i kochają ciężko pracować, jednak ich wysiłek musi być wynagrodzony odpowiednimi pieniędzmi.

Znaki zodiaku i ich tajemnice
Fot.unsplash.com @christianfer

Wodniki są ciekawe świata i bardzo kreatywne. Niestety cechują się również słomianym zapałem i brakiem konsekwencji.

Znaki zodiaku i ich tajemnice
Fot. unsplash.com @kxvn_lx

Bliźnięta to niebieskie ptaki, które nie potrafią zapanować nad swoim harmonogramem dnia.

ZOBACZ TEZ:

  1. Znaki zodiaku najbardziej wiernych mężczyzn. Będziesz zachwycona!
  2. Znaki zodiaku. Dowiedz się, gdzie poznasz swoją prawdziwą miłość!
  3. Rozstanie z chłopakiem, jak sobie z nim poradzić?

źródło: wspolczesna.pl