Lelum.pl

Fot. unsplash.com Hannah Lim

Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?

12 Listopada 2018

Autor tekstu:

Redakcja Lelum.pl

Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil idealnie do nas pasuje? Na to pytanie postanowili odpowiedzieć astrologowie, którzy są w stanie z gwiazd odczytać o wiele więcej, niż to jakimi jesteśmy ludźmi.

Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil idealnie do nas pasuje? Na to pytanie postanowili odpowiedzieć astrologowie, którzy są w stanie z gwiazd odczytać o wiele więcej, niż to jakimi jesteśmy ludźmi.

Znaki zodiaku i zwierzęta. Prawie każdy z nas stanął w swoim życiu przed dylematem posiadania zwierzątka. Od najmłodszych lat czujemy silną potrzebę posiadania czteronożnego przyjaciela. Jakie zwierzę pasuje do naszego znaku zodiaku? Specjalnie dla was przygotowałyśmy niezwykłą listę.

Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jakie zwierzę do mnie pasuje?

Baran

Barany są uparte i niezależne. Kochają współzawodnictwo i wygrywanie. Mają w sobie dość determinacji, by zawładnąć światem, jakie jest idealne zwierzątko dla nich? Świnka morska.

Byk

Byki to hedoniści kochający spokój, piękno i elegancje. Dla nich wszystko musi być estetyczne i czyste. Idealne zwierze dla Byka? Kot! To majestatyczne stworzenie, które spełnia wszystkie powyższe kategorie.

Bliźniak

Bliźniaki to dusze towarzystwa. Kochają dobrą zabawę i towarzystwo innych ludzi. Idealnie dla Bliźniaka sprawdzi się pies. Wesoły terrier będzie idealnym rozwiązaniem dla osób spod znaku Bliźniąt. Razem stworzą duet wyśmienity.

Rak

Raki są bardzo delikatne i romantyczne. Dużo czują i dużo myślą. To wyjątkowo dobre i uczuciowe znaki, idealny partnerzy i rodzice. Do nich również pasują psy, ale te o łagodnym usposobieniu.

Lew

Rozbujane ego, arogancja i krytycyzm. Dla zachwyconego sobą Lwa parą idealna okaże się…papuga! Oboje mają bardzo podobny charakter i styl bycia.

Panna

Panna to bardzo porządny znak. Kocha porządek, dyscyplinę i…krytykę. Jest wymagająca i surowa. Zwierzęciem, które idealnie dopełni się z Panną? Szczur. Wbrew powszechnej opinii, szczury są bardzo czyściutkie i inteligentne.

Waga

Wagi są ciepłe, sprawiedliwe i rodzinne. Zawsze można na nich polegać i liczyć na ich bezstronność. To słodkie istoty, które świetnie będą się czuły w towarzystwie królika.

Skorpion

To urodzeni artyści. Kochają zagłębiać się w swoich myślach. Ich uczucia są silniejsze niż większości ludzi. Idealnie będą dla nich…kundelki. Kochają bezgranicznie i są niezwykle wierne.

Strzelec

Strzelce kochają przekraczać granice. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze chcą czegoś więcej… Podobnie jak ciekawskie myszki, a najlepiej kilka myszek 🙂

Koziorożec

Koziorożce są bardzo pracowite. Kiedy wchodzą w jakiś projekt, to na 100%. Idealne będą dla nich psy pracujące: owczarek niemiecki i border collie 🙂

Wodnik

Wodniki to niebieskie ptaki. Cenią sobie wolność i swobodę. Nie potrafią żyć z kimś, kto ogranicza ich kreatywność. Odnajdą się w towarzystwie papugi, oboje są gadatliwi.

Ryby

Ryby najczęściej zostają artystami. Dobrze czują się jako malarze, piosenkarze i magicy. Zwierzęta idealne dla Ryby? Gady!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

https://giphy.com/embed/3o6Zt3KyN0vd1S97d6

via GIPHY

Barany mają w sobie dość determinacji, by zawładnąć światem. Idealne zwierzątko dla tego znaku zodiaku to świnka morska.

https://giphy.com/embed/vyPbc5VAv4A1y

via GIPHY

Waga to słodka istota, która świetnie będzie się czuć w towarzystwie królika.

https://giphy.com/embed/YTXujdmJn3iOVZhMlQ

via GIPHY

Skorpiony kochają zagłębiać się w swoich myślach. Ich uczucia są silniejsze niż większości ludzi. Idealnie będą dla nich…kundelki.

https://giphy.com/embed/MISGabY9Idt3q

via GIPHY

Wodniki cenią sobie wolność i swobodę. Nie potrafią żyć z kimś, kto ogranicza ich kreatywność. Odnajdą się w towarzystwie papugi, oboje są gadatliwi.

https://giphy.com/embed/l1J3wxSwYy5UPOS1a

via GIPHY

Zwierzęta idealne dla Ryby? Gady!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak się ubrać do pracy w szkole? Modne rozwiązania
  2. Jak się ubrać do Paryża? Styl Paryżanek
  3. Jak się ubrać do Peru? Wszystko, co powinnaś wiedzieć

Tagi:

Redakcja Lelum.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Samo Życie

Wielka zemsta na sąsiedzie. Najpierw zatruwał mu życie, teraz gorzko żałuje. Wideo krąży po sieci

Czytaj więcej >

Samo Życie

Podczas zakupów w Biedronce klient osunął się na ziemię. Niestety, nie udało się go uratować

Czytaj więcej >

Samo Życie

Włóż rolkę papieru do lodówki. Nie uwierzysz, co się stanie

Czytaj więcej >

Samo Życie

Odrażające, o co spytał ksiądz 12-letnią dziewczynę na spowiedzi. Przesada? Włos się jeży

Czytaj więcej >

Samo Życie

Kobieta rozcięła tył kanapy w poszukiwaniu pilota. Zajrzała do środka i przeżyła szok

Czytaj więcej >

Samo Życie

W Biedronce i Lidlu rosną ceny jajek. Ekspert podał trzy powody

Czytaj więcej >