Znaki zodiaku i miłość nie zawsze idą ze sobą w parze. Zastanawialiście się, dlaczego czasami czujemy miętę do kogoś, z kim kompletnie nie możemy się dogadać? To proste: wasze znaki zodiaku zupełnie do siebie nie pasują! Masz dość rozmyślania: czy on do mnie pasuje? Odpowiadamy!

Przeciwieństwa się przyciągają, a częste kłótnie świadczą o wysokiej temperaturze związku? Bynajmniej! Fakt, że ktoś nam się podoba, nie zawsze oznacza, że z tej mąki będzie chleb. Niektóre różnice są po prostu nie do pogodzenia… Jak uniknąć pułapek i uchronić się przed złamanym sercem? Znaki zodiaku i miłość to klucz do zrozumienia, z kim będzie nam dobrze, a przed kim lepiej uciekać, gdzie pieprz rośnie!

Znaki zodiaku i miłość: czy do siebie pasujemy? Dowiedz się!

Baran

Baran odznacza się gorącym temperamentem, a jego upór potrafi doprowadzić do rozpaczy najbardziej cierpliwą osobę. Sprostać mu może jedynie inny Baran, Lew lub Strzelec. Na pewno powinien trzymać się z daleka od znaków zodiaku, którym patronuje żywioł wody. 

Byk

Na pierwszy rzut oka Byk wydaje się oschłym materialistą. Jednak pod tą skorupą skrywa się wrażliwy romantyk, któremu marzy się miłość do grobowej deski. Ryby, Raki i Skorpiony sprostają jego oczekiwaniom emocjonalnym, a Koziorożce i Panny mają dokładnie to samo podejście do życia. 

Bliźnięta

Trudno znaleźć kogoś, kto sprosta zmiennym i kapryśnym Bliźniętom. Koziorożce, Byki albo Panny szybko poczują się zniecierpliwione ich niestałością oraz lekkomyślnością. Najlepiej, jeśli poszukają sobie innego Bliźniaka, Wodnika albo Wagi. 

Rak

Nadwrażliwy i emocjonalny Rak potrzebuje kogoś, kto roztoczy nad nim „parasol ochronny” i wesprze w radzeniu sobie z licznymi lękami. W tej roli najlepiej sprawdzi się odpowiedzialny i opiekuńczy Byk albo uczuciowy i namiętny Skorpion. 

Lew

Lew uważa się za króla, dlatego jego wymagania wobec potencjalnego wybranka lub wybranki również są iście królewskie! Chociaż Wodnik albo Waga może pociągać go swoją oryginalnością i tajemniczością, po początkowej fascynacji zacznie się ciąg kłótni i pretensji. Do Lwa pasuje Baran, Strzelec albo inny Lew. 

Panna 

Obowiązek to twoje drugie imię. Nie pozwalasz sobie na chwilę relaksu dopóty, dopóki wszystkie obowiązki nie będą perfekcyjnie wykonane. Twoje zalety doceni Byk i Koziorożec, za to przebojowy Lew uzna cię za nudziarę, a rozrywkowy Bliźniak – wyśmieje. 

Waga

Twój potencjalny partner musi nie tylko spełniać wysokie wymagania intelektualne, lecz także fizyczne! Jako urodzona estetka nie wyobrażasz sobie umawiać z kimś, kto nie dba o wygląd. Jak to pogodzić? Poszukaj innej Wagi, Wodnika lub Bliźniaka! 

Skorpion

Niezależnie czy kochasz, czy nienawidzisz, wkładasz w uczucie całe serce. Dlatego lepiej wystrzegaj się znaków powietrznych, a szczególnie Wodników. Ich dążenie do niezależności w związku będzie przyczynkiem wielu kłótni. Za to romantyczne Ryby i uczuciowe Raki będą zachwycone okazywaną im uwagą. 

Strzelec

Wszyscy lubią cię za bezkonfliktowy charakter, poczucie humoru oraz pogodę ducha. Jednak na dłuższą metę niektórzy mogą poczuć się zmęczeni twoimi żartami. Za to dowcipna Waga, przyjacielski Wodnik i charyzmatyczny Lew będą pod wrażeniem!

Koziorożec

Ziemia to twój żywioł: twardo po niej stąpasz, a bujanie w obłokach i intelektualne rozrywki są dla ciebie zwykłą stratą czasu. Dlatego potrzebujesz kogoś, kto podziela twoje praktyczne podejście do życia. Idealny kandydat? Koziorożec, Byk albo Panna. 

Wodnik

Wolność jest dla ciebie najważniejsza i to ją stawiasz na pierwszym miejscu. Potrzebujesz kogoś, kto uszanuje twój indywidualizm oraz będzie doskonałym partnerem do rozmowy. Szukaj go wśród innych Wodników, Strzelców oraz Wag. 

Ryby

Jesteś empatyczna, kobieca oraz pełna uroku. Jednocześnie, kiedy się zakochujesz, wszystko inne przestaje się dla ciebie liczyć. Niektórzy wtedy czują się osaczeni, a ty cierpisz z powodu odtrącenia. Potrzebujesz u swojego boku Ryb, Raka lub Skorpiona, którzy docenią twoje zaangażowanie w budowaniu związku. 

Znaki zodiaku i miłość: a czy ty znalazłaś już swoją drugą połówkę? Lepiej uważaj, by nie skończyć ze złamanym sercem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku i miłość
fot. unsplash.com Callie Morgan

Znaki zodiaku i miłość: upewnij się, że twój potencjalny partner naprawdę do ciebie pasuje!

znaki zodiaku i miłość
fot. unsplash.com Jon Asato

Byki to jedne z najbardziej romantycznych znaków zodiaku. Marzą o wielkiej miłości na całe życie.

znaki zodiaku i miłość
fot. unsplash.com Hannah OlingerSergey 

Skorpion nie jest w stanie spędzić jednego dnia bez ukochanej osoby.

znaki zodiaku i miłość
fot. unsplash.com Vitor Pinto

Ryby uwielbiają, kiedy druga połówka okazuje im zainteresowanie i bardzo angażują się w każdą nową relację. 

znaki zodiaku i miłość
fot. unsplash.com Sergey A

Panny to tradycjonalistki, dla których rozpoczęcie związku jest równoznaczne z planowaniem ślubu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdy padło pytanie za milion wszystkim opadły szczęki. Dzisiejsi „Milionerzy” przejdą do historii
  2. Jak szybko schudnąć w tydzień? Najlepsze ćwiczenia i dieta
  3. Syn Anna Seniuk to przystojny i bardzo znany aktor. Na pewno go znacie!
  4. Anna Kalczyńska z mamą! Dobrze ją znacie z „M jak Miłość” i „Na Wspólnej”
  5. Małgorzata Kożuchowska bez makijażu na wakacjach! Pochwaliła się uroczymi zdjęciami
  6. Anna Mucha w nowej odsłonie! Fani: „Jak Mandaryna”. Faktycznie?