Znaki zodiaku w 2019 roku mają przed sobą wiele nowych wyzwań! Po 2018 przyszedł czas na wielkie zmiany, nie będą one dotyczyły jedynie naszego życia, ale również zachowania. Na jakich zadaniach powinny się skupić poszczególne znaki zodiaku?

Znaki zodiaku różnią się między sobą osobowościami i każdy z nich ma przed sobą zupełnie nowe zadania na ten rok. Z którymi wyzwaniami skonfrontujemy się w tym roku i na czym powinniśmy się skupić najbardziej? Oto zasady, których powinny się trzymać poszczególne znaki zodiaku w nadchodzącym roku.

Znaki zodiaku: nowy rok, nowe zasady

Baran

Barany mają tendencję do porywczości i ciągłego pędu. W tym roku odpuść sobie odrobinę i skup się na sobie: jedz dobrze, wysypiaj się i poświęć sobie trochę więcej uwagi!

Byk

Spełniaj marzenia, to jest twój rok! Myśl przede wszystkim o sobie – nie ma nic złego w stawianiu siebie na pierwszym miejscu. Uważaj tylko, żeby nie przesadzić!

Bliźnięta

Nie bój się zakochać, to nie grzech otworzyć się przed inną osobą! Przestań kontrolować każdy swój ruch i daj się wreszcie porwać uczuciom.

Rak

Pokazywanie emocji to nic złego, nawet jeśli uważasz inaczej. Przestań bać się mówić o tym, co czujesz, to naprawdę wiele ułatwi. Wrażliwość jest w porządku, zaufaj sobie!

Lew

Zwolnij! Sukces przyjdzie do ciebie tak czy inaczej, a ty staraj się w tym roku pamiętać o regularnym piciu wody, ruchu i zdrowym śnie. Co ci po sukcesie, jeśli twoje ciało nie jest w stanie za tobą nadążyć?

Znaki zodiaku w 2019 roku

Panna

Idź naprzód i przestań oglądać się za siebie. Nic pozytywnego ci to nie przyniesie, a tylko powstrzymuje cię od wkroczenia w nowy rozdział twojego życia!

Waga

Wago, zrelaksuj się. Nie wszystko musi być od razu dopięte na ostatni guzik: robienie sobie przerw od ciężkiej pracy nie jest niczym złym.

Skorpion

Pokochaj siebie! Taką samą dawkę uczuć, jaką obdarzasz innych, zafunduj również sobie. Opłaci się!

Strzelec

Twoje wielkie pomysły same się nie zrealizują. Weź się do roboty i do słów dołóż czyny, a inne znaki zodiaku będą mogły ci pozazdrościć!

Koziorożec

Nie musisz wyglądać, jak modelki z okładek magazynów, żeby zasługiwać na miłość. Pokochaj siebie, taką, jaka jesteś, a będziesz w stanie przenosić góry!

Wodnik

Uwolnij swoją kreatywność – poświęć się w końcu pasji, którą ciągle odkładasz na dalszy plan. Na samym myśleniu daleko nie zajedziesz, działaj!

Ryby

Przestań dawać się wykorzystywać i pokochaj siebie! Koniec ze stawianiem siebie na drugim miejscu – zadbaj o samą siebie i poświęć sobie tyle czułości, ile tylko potrzebujesz.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
unsplash.com Kevin Laminto

Miłość i samoakceptacja będą ważne szczególnie dla Skorpionów i Koziorożców.

znaki zodiaku
unsplash.com Alisa Anton

Wiele znaków zodiaku musi zacząć pamiętać o odpoczynku!

znaki zodiaku
unsplash.com Milada Vigerova

Raki będą musiały się zmierzyć ze swoją wrażliwością.

znaki zodiaku
unsplash.com Element5

Radość płynąca z czasu poświęconego sobie odczuje w tym roku wiele znaków.

znaki zodiaku
unsplash.com Tim Goedhart

Nowy rok to czas, by pamiętać o zachowaniu zdrowego rozsądku i dobrego zdrowia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
  2. Girl power i kobieca solidarność to pusty frazes? Najnowsze wyniki badań zaskakują!
  3. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.