Lelum.pl > Samo Życie > Znaki zodiaku, które są najbardziej zazdrosne. Trzeba na nie uważać
Oktawian Góral
Oktawian Góral 31.01.2021 15:50

Znaki zodiaku, które są najbardziej zazdrosne. Trzeba na nie uważać

Kobieta
Instagram.com @melwood1982

Znaki zodiaku mogą powiedzieć więcej o tobie, niż ci się wydaje. Okazuje się, że niektóre, są częściej skłonne do zazdrości, niż inne. Związek z nimi jest burzliwy i momentami trudny. Zdrowa i konstruktywna zazdrość w związku jest informacją, że naszej drugiej połówce na nas mocno zależy. Niestety, są sytuacje, gdy to uczucie wymyka się spod kontroli i przybiera absurdalne rozmiary oraz pojawia się w sytuacjach, które nie powinny jej wywoływać. Tak dzieje się często w przypadku Byków i Koziorożców.

Zdrowa zazdrość powoduje, że czujemy się kochani. Nasz partner w ten sposób wysyła sygnał, że mu na nas zależy. Choć to uczucie może być nieprzyjemne, to w ograniczonym zakresie jest bardzo potrzebne dla dobra naszej relacji. Gorzej, gdy zaczyna w sposób paranoiczny wpływać na nasze życie. Są znaki zodiaku, które mocniej niż inne mogą odczuwać zazdrość. Związek z nimi potrafi być trudny. Jesteś jednym z nich? Lepiej naucz się kontrolować emocje.

Zazdrośni rogacze

Jak układ gwiazd wpływa na nasze emocje? Które znaki zodiaku są największymi zazdrośnikami? Może dotyczy to Ciebie lub Twojego partnera?

Na liście najbardziej zazdrosnych znaków nie mogło zabraknąć przedstawicieli Barana. Namiętność i gorący temperament zapisany w gwiazdach powoduje, że Baran potrafi szybko zmieniać swój nastrój. Jest kapryśny i porywczy. W chwilach zazdrości Baran może bardzo spontanicznie wybuchać. Reakcje Barana są gwałtowne.

Lepiej uważaj na siebie, w amoku przedstawiciele tego znaku zodiaku mogą rzucać tym, co mają pod ręką. Aby zatrzymać przy sobie partnera, są w stanie zmieniać ustalone wcześniej zasady związku.

Rogate znaki zodiaku cechują się dużą porywczością. Wśród największych zazdrośników nie mogło zabraknąć Byka.

Jest on z jednej strony pewny siebie i śmiały, ale pod skorupką bardzo zagubiony. Byk w strefie związkowej, intymnej, może mieć problemy z wyrażaniem własnych potrzeb i osądów, przez co łatwo staje się zazdrosny. Byki, gdy poczują się zazdrosne, będą długimi tygodniami nas kontrolować i skrupulatnie sprawdzać informacje, które im przekazujemy.

Koziorożce z kolei nie należą do znaków zodiaku, które są hiperzazdrosne, jednak nie bez powodu znajdują się na naszej liście. Koziorożec potrafi bacznie obserwować swój związek i w najbardziej zaskakującym momencie wyciągnąć fakty z przeszłości, które sprawią, że robi się gorąco. Są przy tym niezwykle opanowane.

Nieufne znaki wody

Jednym z największych zazdrośników jest Skorpion. Osoby spod tego znaku potrafią być zazdrosne dosłownie o wszystko, nawet o to, że kolega z pracy z nami rozmawia. Skorpion jest bardzo nieufny wobec ludzi, co często przekłada się na podejrzenia, a nawet oskarżenia. W związku ze Skorpionem trzeba być bardzo czujnym.

Nieufni wobec otoczenia pozostają także przedstawiciele Raka. Ich wewnętrzny, chorobliwy, perfekcjonizm powoduje, że ciągle porównują się z innymi. Niestety, zawsze w swoich zestawieniach wypadają gorzej, przez co łatwo im wpaść w chorą zazdrość. Lepiej uważaj. Rak jest bardzo mściwy. Nie powie Ci o swoich obawach i spostrzeżeniach, będzie je skrycie analizował w sobie, aż pewnego dnia bez podania przyczyny zwyczajnie wytoczy najcięższe działa.

Ryby, mimo tego, że są doskonałymi artystami, które kochają ludzi i wierzą w naturalną czystość, potrafią być niezwykle bezlitosne. Ryby mają naturalną skłonność do bycia w centrum uwagi, potrzebują jej bardzo dużo. Przedstawiciele tego znaku zodiaku łatwo stają się zazdrosne, jeżeli partner nie poświęca im dużej ilości uwagi.

Ryczący Lew. Lwy żyją w ogromnej zgodzie z samymi sobą, jednak od partnerów wymagają naprawdę wiele. Lew musi mieć zapewnioną uwagę i skupienie. Niezadowolony lew łatwo wpada w wysuwanie wniosków i popada w zazdrość. Lepiej uważaj, wściekły Lew potrafi zrobić niezłą awanturę.

Zobacz zdjęcia:

Znaki zodiaku

Byk oraz Rak skrupulatnie obserwują otoczenie.

znaki zodiaku

Skorpion zupełnie nie ufa ludziom.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl