Znaki zodiaku potrafią nas zaskoczyć. Niektóre z nich są wprost stworzone do hucznej zabawy. Nadszedł czas dużych imprez tanecznych, dlatego warto dowiedzieć się, kto najlepiej będzie się bawił podczas karnawałowego szaleństwa! Sprawdźcie z nami!

Niektóre znaki zodiaku lubią zabawę do białego rana, a gorączka sobotniej nocy to bez wątpienia ich ulubiony stan. Jeśli jesteście ciekawi, kto jest prawdziwym królem parkietu, i z kim warto bawić się do białego rana, czytajcie dalej.

Znaki zodiaku, które szaleją na parkiecie!

Rak

Ten znak zodiaku uwielbia wielkie bale i świętowanie, więc wszelkiego rodzaju imprezy karnawałowe to zdecydowanie jego żywioł. Rak powinien poważnie rozważyć wyjazd to stolicy karnawałowego szaleństwa, czyli do Rio De Janeiro. Nie mamy wątpliwości, że to jego miejsce na ziemi!

Skorpion

Skorpion to król imprezy, niezależnie od tego, w jakie miejsce się uda. Potrafi bawić się w każdych okolicznościach i przy każdej muzyce. Jeśli wybierzesz się na imprezę ze Skorpionem, możesz być pewny, że ten dzień będzie niezapomniany.

Strzelec

Strzelec świetnie odnajduje się w mrocznych przestrzeniach, więc duszne, ciemne klubu, spowite dymem są jego ulubionym miejscem, gwarantującym wyśmienitą zabawę do białego rana. W czasie karnawału szaleństwo jest wręcz wskazane, o czym doskonale wie każdy Strzelec! 🙂

Lew

Lew ceni domówki za idealne warunki do integracji, luźny klimat i pełną swobodę. Takie imprezy najbardziej lubią Lwy i dlatego będą pojawiać się na domówkach u znajomych przez cały czas trwania karnawału! Jak wszyscy doskonale wiemy — domówek się nie robi, na domówkach się bywa! Z tym hasłem na ustach Lew przemierza od drzwi, do drzwi!

Panna 

Panna nie stroni od hucznych zabaw, a w jej towarzystwie każdy czuje się znakomicie. Otwartość i towarzyskość tego znaku zodiaku sprawia, że potrafi ona zjednać sobie ludzi w kilka minut. Nic więc dziwnego, że świetnie bawią się zarówno w klubokawiarniach, jak i na dużych imprezach.

Baran

Baran lubi ostrą jazdę bez trzymanki, a jego kalendarz upływa od piątku do piątku i od baru do baru. Alkohol to jego największy sprzymierzeniec i nie wyobraża sobie wyjścia na imprezę bez drinka! Szczególnie mężczyźni spod tego znaku lubią poszaleć! Miejcie to na uwadze, jeśli planujecie dzikie pląsy z Baranem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
unsplash.com — Michael Discenza

Panna potrafi bawić się do białego rana.

1
2
3
4
5
6
Poprzedni artykułZakwas z buraków. Napój, dzieki któremu będziesz tryskać zdrowiem
Następny artykułCzy pies może jeść chleb? Sprawdź, czy mąka szkodzi twojemu psu