Znaki zodiaku stanowią idealne rozwiązanie dla chętnych, którzy chcieliby się dowiedzieć wszystkiego na temat innych, nie zadając żadnych pytań. My powiemy wam , kto na pewno nie kłamie- gwiazdy, na których bazie przygotowany został krótki przewodnik po największych zodiakalnych blefiarzach 😉

Znaki zodiaku stanowią dla nas niewyczerpalne źródło wiedzy tajemnej, do której jak mogłyście już zauważyć, bardzo chętnie się odwołujemy. Dzisiaj przyszedł czas na ostateczne rozliczenie się z wszelkiego rodzaju hipokrytami, hochsztaplerami, mistyfikatorami oraz innymi bazyliszkami 🙂 Zobaczcie, co dla was przygotowałyśmy.   

Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami

Waga

W tym przypadku ważą się jej losy z racji na fakt, iż czasami charakteryzuje się dwulicowością, z czego nie są zadowoleni jej przyjaciele. Koniecznie musi się pozbyć swoich wewnętrznych negatywnych obciążników, żeby przeprosić kolegę, który wciąż rozmyśla nad jej postępowaniem. Jednak w większości przypadków potrafi wykazać się odróżnieniem złego od dobrego i tym samym wydać sprawiedliwy osąd w niejednej sytuacji.

Baran

Twardość tego spryciarza jest mierzona przez uderzenie we własnych znajomych oraz rodzinę za sprawą licznych kłamstw. W kontekście fałszerstw nie ma sobie równych, być może dlatego patrzy na wszystkich z góry. W tym przypadku zalecamy naszemu bohaterowi większą dbałość o dobór przyjaciół, którzy będą mogli razem z nim rywalizować w kwestii wymyślaniu największych defraudacji współczesnej Polski. Największa zaleta? Oczywiście pewność siebie, która stale powinna gościć w jego duszy, mowie i czynach.

Rak

Ma najwięcej odnóży błotnych spośród wszystkich znaków zodiaku, co może wskazywać na mnogość jego “twarzy”. W zależności od okoliczności podaje się stale za kogoś innego, tym samym tworząc wokół siebie skorupę ochronną. Kim jest naprawdę? Tego nie wiedzą nawet najstarsi uczeni, ale my wiemy, że Rakowi służy ta aktorska gra. Powinien pomyśleć o angażu w teatrze lub filmie- scenariusze o tematyce krętaczowo- mataczowej już czekają.

Bliźnięta

Występują w parze, zatem z podwójną siłą ocenimy ich występki. Jeden z nich to spryciarz, który chętnie kombinuje na różnych płaszczyznach życia (przykładowe dylematy: Jak ugotować sobie obiad, żeby się nie narobić?), drugi uwielbia manipulować wszystkimi, którzy znajdują się w zasięgu jego osoby. Razem tworzą charyzmatyczny duet składający się na jednego człowieka, mogącego poszczycić się cierpieniem na dwubiegunowość osobowości. W kolejnych dniach muszą szczególnie uważać na siebie i …. siebie.

Lew

Postawa króla zarówna dżungli, jak i naszego zestawienia, zobowiązuje. Nikt nie może się równać z tą postacią pod względem największej ilości skłamanych zdań. Od razu musimy też stanąć w obronie Lwa– czasami życiowe sytuacje sprzyjały takiemu obrotowi spraw,  jak rozmowa o nową pracę, którą zapewne dostanie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

via GIPHY

 

Rak- ilość odnóży zobowiązuje do ukazywania wielości…obliczy. Kim tak naprawdę jest ?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak się ubrać do Energy 2000? Panujące trendy
Następny artykułJak się ubrać do Fatimy? Święte miejsce