Znaki zodiaku kobiet, których lepiej unikać — to one są najbardziej zwodnicze i fałszywe. To właśnie te kobiety sprawiają, że stwierdzenie nigdy nie wierz kobiecie bywa prawdziwe! Zazwyczaj zupełnie nieświadome swoich przywar, potrafią wprowadzić niezłe zamieszanie, gdziekolwiek się nie znajdą. Jesteś pewna, że to cię nie dotyczy?

Które znaki zodiaku są najlepsze, a które najgorsze? Przedstawiamy kilka z tych drugich. Zanim zaufasz komuś bezgranicznie, powierzysz tej osobie swoje życie, upewnij się, że nie jest typem człowieka, który pewnego razu wbije ci nóż w plecy. Oczywiście, nad wszystkimi wadami można pracować. Niestety, przezwyciężenie niektórych z nich jest trudniejsze, szczególnie dla osób, które nie do końca są ich świadome. 

Najgorsze znaki zodiaku u kobiet

Bliźnięta

Bliźnięta chcą żyć trzema życiami jednocześnie. Z jednej strony, rodzina i przyjaciele są dla nich bardzo ważni, z drugiej — pęd do przygody sprawa, że często o nich zapominają. Jeśli chodzi o znaki zodiaku kobiet, to Bliźnięta są najmniej stabilne. W każdej dziedzinie życia potrzebują nieustannie nowych bodźców, więc szybko się wszystkim nudzą. Również przyjaciółmi. Nigdy nie możesz mieć pewności, że Bliźnięta nie urwą z tobą nagle kontaktu. 

Waga

Dla Wagi wszystko jest projektem artystycznym. Wiecznie z głową w chmurach, co na początku wydaje się urocze, ale zaczyna być problemem, gdy przychodzi czas na odpowiedzialność. Waga nigdy nie stawi czoła konsekwencjom swoich decyzji. Według niej wszystko ma uzasadnienie, tak długo, jak długo ona widzi w tym wartość. Jest bardzo emocjonalna, ale uważa, że każdy powinien przeżywać wzniesienia w taki sam sposób jak ona. Zupełnie brakuje jej obiektywizmu i ciężko się z nią dogadać.

Skorpion

Jeśli chodzi o znaki zodiaku kobiet, to Skorpion potrafi być najbardziej zwodniczy. Skorpiony są zimne i kalkulujące, chociaż potrafią świetnie się maskować. Te kobiety są naprawdę niebezpieczne! Każdy Skorpion to świetny aktor, więc nie zdziw się, jeśli w którymś momencie okaże się, że twoja przyjaciółka jest zupełnie innym człowiekiem, niż myślałaś. Chociaż są miłe, jako pierwsze uciekną z tonącego statku, nie zważając na cierpienie rodziny i przyjaciół. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku kobiet
unsplash.com

Czy na pewno wiesz, z kim masz do czynienia?

znaki zodiaku kobiet
unsplash.com

Jesteś pewna, że osoby, które obdarzasz zaufaniem są go godne?

znaki zodiaku kobiet
unsplash.com

Czy ufasz samej sobie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Złodzieje ukradli złoty sedes wart 5 mln zł, zdziwisz się jak łatwo to zrobili
  2. Znaki zodiaku, które powinny trzymać się od siebie z daleka. Nie ma szans, by się ze sobą dogadały
  3. Znaki zodiaku, które jeszcze w tym roku zmienią całe swoje życie. Nowa miłość, zmiana pracy, czy inny kraj?
  4. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo
Poprzedni artykułNie uwierzycie, w jakiej pozycji śpią żyrafy. To najsłodszy widok na świecie
Następny artykułJak dobrać fryzurę do eleganckiej sukienki? Fale, kok, a może kucyk?
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego