Znaki zodiaku nie zawsze mają w perspektywie liczne sukcesy i pomyślność. Zdarza się, że dobra passa przemija, a na nasze życie spada seria wyjątkowo niefortunnych zdarzeń. Sprawdźcie, czy znaleźliście się wśród osób, które w przyszłym tygodniu będą miały nadzwyczajnego pecha!

Horoskop na najbliższe dni niestety nie dla wszystkich będzie powodem do radości. Dla wielu będzie to wyjątkowo burzliwy i trudny okres. Porażka w pracy? Problemy zdrowotne? Czego możecie się spodziewać i jak się na to przygotować? 

Znaki zodiaku, które będą miały pechowy tydzień

Panna

Dla osób spod tego znaku zodiaku nie mamy dobrych wieści… Przyszły tydzień będzie obfitował w niefortunne zdarzenia, które zdecydowanie zaburzą dotychczasową sielankę. 

Wodnik 

Pech również nie ominie osób urodzonych na przełomie stycznia i lutego. Jego ingerencja widoczna będzie szczególnie w zawodowej sferze życia. 

Lew 

Lew zetknie się z wyjątkowym brakiem pomyślności. Plany snute od długiego czasu najprawdopodobniej nie dojdą do realizacji. A to wszystko właśnie za sprawą złego losu.

Waga

Choć od długiego czasu wszystko układało się po myśli osób spod znaku wagi, pech wyraźnie przerwie nić sukcesów. Przysłowiowy czarny kot to dopiero początek. Bądźcie uważni! 

Skorpion

Przyszły tydzień to dla tego znaku zodiaku problemy zdrowotne. Wprawdzie niewielkie, jednak zaburzą dotychczasowy rytm życia. Pechowa sytuacja sprawi, że skorpion na jakiś czas będzie musiał zrezygnować ze swoich zamiarów.

Gwiazdy jednoznacznie wskazują, że wymienione znaki zodiaku nie będą miały lekkiego tygodnia… Pamiętajcie, żeby dobrze się na niego przygotować. Zwracajcie uwagę na wszystkie, nawet z pozoru nieistotne szczegóły!

Znaki zodiaku, które będą miały wyjątkowego pecha. ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku
unsplash.com Kristina Tripkovic

Osoby spod znaku wodnika czeka ciężki i wyjątkowo niefortunny tydzień.