Znaki zodiaku mają ogromną siłę przyciągania. Przedstawiciele niektórych z nich lgną do siebie jak szaleni, inni natomiast nie mają najmniejszej szansy na to, by znaleźć porozumienie. Które znaki zodiaku połączy głębsza relacja, a kogo czeka wyłącznie przelotny romans?

W każdym z nas drzemie unikalny zbiór cech. Ważne, by znaleźć na swojej drodze osobę, która będzie w stanie to zaakceptować i  docenić. Pomocna w poszukiwaniach drugiej połówki lub najlepszego przyjaciela może okazać się astrologia. Zobacz, z kim według gwiazd stworzysz najsilniejszą relację!

Wodnik i Panna

Osoby spod tych znaków są wręcz stworzone dla siebie. Spokojnego z natury Wodnika i ognistą Pannę, pomimo różnicy charakterów, jest w stanie połączyć przyjaźń na lata lub płomienny romans!

Byk i Skorpion

W tym przypadku sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Zarówno Byka, jak i Skorpiona charakteryzuje bardzo silna osobowość i brak skłonności do kompromisów. Wytrwałość i wspólne dążenie do celu są tutaj kluczem!

Znaki zodiaku: Baran i Ryby

Te znaki zodiaku uchodzą za jedne z najlepiej do siebie pasujących. Wszystko za sprawą łagodnego usposobienia obojga oraz umiejętności słuchania, która jest niezwykle cenna w każdej relacji!

Rak i Bliźnięta

Osoby urodzone na przełomie czerwca i lipca są pełne energii oraz zawsze uparcie walczą o swoje. Dla Bliźniąt to wspaniała informacja! To właśnie one potrzebują u swego boku osoby, która będzie motywować je do działania i wspierać w walce z przeciwnościami losu.

Lew i Waga

W tej relacji najcenniejsze jest zaufanie. Lew wie doskonale, że Waga nigdy go nie zawiedzie. Waga wie, że druga połówka zawsze wyciągnie do niej pomocną dłoń. I wcale się nie myli!

Strzelec i Koziorożec

O tej dwójce można by rozprawiać godzinami. Ciekawi życia i głodni nowych doświadczeń nigdy nie będą się ze sobą nudzić! Być może nie mają szansy na romans, ale przyjaźń w ich wydaniu może trwać przez wiele lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
unsplash.com @eberhardgross

Osoby spod znaku Raka i Bliźniąt biorą z życia garściami! Ich wspólna ciekawość świata to przepis na cudowną przyjaźń.

znaki zodiaku
unsplash.com @evertonvila

Relacja Lwa z Wagą opiera się przede wszystkim na zaufaniu. Oboje doskonale wiedzą, że mogą na siebie zawsze liczyć. 

znaki zodiaku
unsplash.com @raphaelfyi

Przykład Strzelca i Koziorożca jest najlepszym dowodem na to, że przyjaźń może trwać aż do grobowej deski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda podjęła ważną decyzję. „Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije”
  2. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z TVP: ”Można było zrobić to w bardziej elegancki sposób”
  3. Syn Kasi Nosowskiej zaręczył się. Jego teściowa to znana dziennikarka
  4. Turystki chciały zrobić zwykłe selfie. Uwieczniły na zdjęciu coś, co pomogło schwytać przestępczynię
  5. Mama była przerażona mieszkaniem syna. Gdy weszła do środka ścięło ją z nóg
Poprzedni artykułKot z ludzką twarzą urodził się w Rosji. Jego pyszczek wywołuje zachwyt, a może przerażenie?
Następny artykułAgnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki byli kiedyś parą. Aktor miał rozstać się z gwiazdą ze względu na chorą córkę
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.