Znaki zodiaku mogą odkryć nawet najbardziej ukrywane tajemnice, czasami gorsze, czasami lepsze. Astrologia potrafi również odczytać znaki, które związane są z naszymi nawykami, które mamy, ale nie zastanawiamy się nad nimi. Sprawdź, co mówią znaki i odkryj swoje własne tajemnice. 

Znaki zodiaku definiują ludzi. Zastanawiasz się, czy twoje lenistwo jest nabytą ‚zdolnością’? A może wynika to z dnia, w którym się urodziłeś? Charakterystyka znaków zodiaku pomoże ci dowiedzieć się prawdy zarówno o sobie, jak i o twoich bliskich. Twój znajomy ciągle się spóźnia? Sprawdź kto i dlaczego się leni. 

Znaki zodiaku, które są leniuchami 

Ryby

Te znaki zodiaku mają lenistwo we krwi. Przyczyną tego jest przesilenie wiosenne, które dotyka każdą Rybę niedługo po jej urodzinach. Ich zegar biologiczny zostaje rozstrojony, dlatego często są podatne na stres, osłabienie i senność. Niestety, ale te znaki zodiaku nie mają na to wpływu, często chodzą rozdrażnione. Jest też na to lek, każda Ryba potrzebuje towarzystwa. Krótka rozmowa z bliskim motywuje ją do działania i poprawia humor. 

Lew 

Lwy są z reguły pracowite, ale nie zawsze jest to ich zwyczaj. Lenistwo objawia im się w trzecim kwartale roku. Zazwyczaj wynika to z tego, że po miesiącach ciężkiej pracy potrzebują odpoczynku. Wystarczy krótki wyjazd, dzięki któremu oderwą się od codziennych zadań i będą mogli w spokoju poleniuchować. Jeżeli przyjdzie im wyczekiwany urlop, nie będą odbierać żadnych telefonów i przejmować się tym, co dzieje się w pracy. Jeżeli w twojej firmie pracuje Lew i widzisz, że spadła jego efektywność, daj mu krótki urlop. 

Byk

Czy jesteś Bykiem i w czasach szkolnych nauczyciele kierowali do ciebie powiedzenie, że jesteś zdolny, ale leniwy? Te znaki zodiaku są bardzo inteligentne i nie potrzebują poświęcać dużo czasu, na rzeczy, których muszą się nauczyć. Przez to, że są błyskotliwe, często to wykorzystują, by mieć więcej czasu dla siebie. Usprawiedliwiają swoje lenistwo inteligencją, dlatego nie wdawaj się w słowną dyskusję z Bykiem, bo źle na tymwyjdziesz. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Które znaki zodiaku śpią najwięcej? 

Skorpion

Skorpiony są urodzonymi śpiochami. Potrafią spać nawet dziesięć godzin i dalej budzić się zmęczone. Co najważniejsze, nie wynika to z nadmiaru snu. Przyczyną tego są marzenia senne, które te znaki zodiaku uwielbiają. Kładą się spać, aby śnić. Skorpiony prowadzą bardzo nieregularny tryb życia, dlatego mogą czasami zapominać o ważnych sprawach. Często bujają w obłokach i nie potrafią skupić się na jednej rzeczy. 

Wodnik 

Nadmierna senność i lenistwo Wodnika wynika z podobnych względów, jakie przychodzą wraz z popularnym Blue Monday. Po trzech tygodniach od nowego roku Wodnik uświadamia sobie, że jego postanowienia noworoczne nie weszły w życie i wciąż trwa zimowa aura. Te znaki zodiaku nie lubią chłodu, dlatego przesypiają każdy jej dzień zimy. Niestety, ale ciężko będzie ci w styczniu wyciągnąć Wodnika z domu. 

ZNAKI ZODIAKU, ZOBACZ GALERIĘ: 

via GIPHY

 Niepowodzenia Ryb wynikają ze stresu, który często im towarzyszy. Potrzebują dużo czułości i bliskości. 

via GIPHY

 Osoby spod znaku Lwa lubią oderwać się od codziennych zadań, niekiedy trwa to przez bardzo długi okres. Daj mu chwile wytchnienia, aby mógł przemyśleć pewne sprawy. 

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.