Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Znaki zodiaku, z którymi nie warto mieszkać! Są okropnymi współlokatorami
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 21.09.2018 19:51

Znaki zodiaku, z którymi nie warto mieszkać! Są okropnymi współlokatorami

znaki zodiaku
Fot. unsplash.com @schoelderle

Znaki zodiaku, z którym mieszkanie jest prawdziwym wyzwaniem. Zastanawiacie się, czym potrafią doprowadzić do szewskiej pasji? Porozrzucane skarpetki i wieczne dramy to ich specjalność. O kim mowa?

Dzielenie swojego lokum z nizej opisanymi znakami to prawdziwa jazda bez trzymanki. Dobrze się zastanówcie, zanim się na to zdecydujecie. Możecie tego bardzo żałować. Nie przedłużajmy, które znaki nie należą do lokatorów z koszmaru?

Jakie znaki zodiaku są najgorszymi współlokatorami?

Bliźnięta – to urodzone lekkoduchy. Niczym się nie przejmują. Mieszkając z nimi, musisz przyzwyczaić się do podkradania jedzenia i porozrzucanych ubrań. Wszystko obracają w żart. Mają jednak swoje plusy. Nie da się z nimi nudzić. Są bardzo spontaniczne i chętne do działania. Uwielbiają tańczyć, więc możesz spodziewać się niezłego wycisku. Z pewnością będą również namawiać cię na nieustanne podróżowanie. Jeśli również lekko stąpasz po ziemi, mieszkanie z nimi może okazać się dla ciebie dobrym pomysłem. W przeciwnym razie – stanowczo tego odradzamy. Decyzja należy do ciebie.

Skorpion – to król dram. Uwielbia silne emocje, a jego wahania nastrojów to materiał na dobry film. Bywa kłótliwy i źle znosi rutynę. Lubi szukać mocnych wrażeń. Ma jeszcze jedną przywarę. Przebywając z nim, możemy spodziewać się wizyt sąsiadów. To właśnie Skorpion jest najbardziej skory do zakłócania ciszy nocnej. Kocha muzykę. Jeżeli nie podzielasz jego temperamentu, dobrze się zastanów nad dzieleniem z nim swojego lokum. Skorpiony nie należą także do pedantów. Jest to jednak człowiek o dużej pasji i namiętności, więc jeśli zależy ci na tego typu doznaniach, możesz wziąć go pod uwagę.

Strzelec – nie znosi, gdy ktoś usiłuje nim rządzić. Źle znosi zasady i ograniczenia. Ciężko jest sprawić, aby się podporządkował. Potrafi to jednak wynagrodzić swoim wielkim poczuciem humoru, które sprawia, że nie da się na niego długo złościć. Strzelec jest bardzo uroczy i tym sposobem potrafi wejść na głowę niejednej osobie. Potrafi jednak zmęczyć milionem pomysłów na minutę i robieniem ciągłego przemeblowania. To także człowiek, który bez większego namysłu nagle wymieni wasz telewizor na inny, niekoniecznie lepszy model. Bywa kapryśny. Kocha się wygłupiać i nigdy nie ma tego dość. Potrafi rozbawić, ale i zmęczyć. Idealny na kumpla, ale czy na współlokatora?

Zgadzacie się z powyższymi opisami? Macie znajomych spod znaków zodiaków opisanych powyżej? Dajcie znać w komentarzach. Przypominamy, że tekst napisany jest w żartobliwym tonie. 😉

Znaki zodiaku – ZOBACZ ZDJĘCIE:

Znak zodiaku

ZOBACZ TEŻ:

  1. Babski wieczór? Maseczki z wina i czekolady to prawdziwy hit!
  2. Maminsynek? Sprawdź 15 sygnałów, że właśnie na niego trafiłaś!
  3. Martyna Wojciechowska opowiedziała, jak Marysia zareagowała na adoptowaną córkę

źródło: ofeminin.pl