Znaki zodiaku nigdy nie przestaną nas zaskakiwać. Potrafią rozpracować nas na wskroś i zawsze dostarczają nam sporą dawkę uśmiechu. Dziś analizie poddaliśmy mężczyzn, a dokładnie ich znaki zodiaku i miłosne preferencje. Jesteście ciekawe, co kręci facetów? Zapraszamy!

Znaki zodiaku mężczyzn – to temat dzisiejszego artykułu. Postanowiłyśmy dokładnie przyjrzeć się facetom i przeanalizować na podstawie ich znaków, jakich kobiet szukają. Co ich podnieca, jakich cech szukają i czy faktycznie wolą blondynki? Dokładnie sprawdzimy, co trzeba robić, żeby zdobyć faceta spod konkretnego znaku zodiaku. 

Znaki zodiaku – co kręci facetów?

BARAN

Baran jako osoba niezwykle ambitna marzy o takiej samej partnerce. Szuka kobiety, która będzie ambitna, wykształcona i poukładana. 

BYK

Jako hedonista Byk szuka kobiety, która wyznaje te same wartości co on. Bezpieczeństwo, oddanie i gest. Nie znosi kobiet infantylnych i głupich. Ceni sobie delikatność i tajemnicę.

BLIŹNIĘTA 

Na mężczyzn spod znaku Bliźniąt najlepiej działa inteligencja. To właśnie ona ich najbardziej podnieca. Od partnerki oczekuje wielowymiarowości i złożonej osobowości. Strojem nie zrobisz na nim wrażenia. 

RAK

To typ mężczyzn, którego kobiety wybierają na męża i ojca swoich dzieci. Kocha kobiety troskliwe i udomowione. Zadbaj o wasze domowe ognisko, a nie ma możliwości, że Rak kiedykolwiek cię zdradzi. 

LEW

Lwy w związku są niesamowicie hojne i szczodre. Kochają skromne kobiety, które będą mogli otoczyć opieką. Dlaczego? Kochają wielkie gesty i uwielbiają być doceniani. 

PANNA

Wierny, odpowiedzialny i stabilny. Nie oczekuj wielkich gestów, za to możesz liczyć na wiernego partnera, który da ci wszystko. Od kobiety oczekuje, że będzie jego przyjacielem, wiernym, oddany i dbającym. 

WAGA

Wagi głównie zwracają uwagę na kobiecy wygląd. Są  wyśmienitymi kochankami, którzy doskonale wiedzą jak prawić kobietom komplementy. Jednak w stałym związku szybko dojdzie do zmiany ról i to ty będziesz dbać o niego.

SKORPION

Podnieca go tajemnica, seksapil i namiętność. To typ, który kocha „gonić króliczka” – zawsze bądź dla niego wyzwaniem i miej w sobie tajemnice. Gdy podasz się mu „na talerzu” – szybko się tobą znudzi. 

STRZELEC

Uwielbia kobiety inteligentne, interesujące i żądne przygód. Nie znosi barier i ograniczeń, Strzelca nie da się ustatkować – to on sam musi chcieć wracać do ciebie. Daj mu wolność, doceni to ze zdwojoną siłą.

KOZIOROŻEC

Na początku zwraca uwagę na zachowanie, a później dopiero na wygląd. Docenia małe rzeczy, takie jak: gotowanie i utrzymywanie porządku. Gdy zaczarujesz go swoim zachowaniem, dopiero później spojrzy na powierzchowność. 

WODNIK

Interesuje go związek opierający się na wzajemnym szacunku i przyjaźni. Kocha poznawać kobietę, która jest dla niego niczym nieodkryty skarb. Zazdrość i próby zamknięcia go w domu – zakończą się rozstaniem.  

RYBY

Ryby to typowi pantoflarze. Kochają kobiety twardo stąpające po ziei i ogarnięte, sami są delikatni i niezdecydowani. Ich druga połówka musi mieć wszystkie cechy, których brakuje im. Kobieta-generał, właśnie tego potrzebują. 

Znaki Zodiaku. ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku
Fot. unsplash.com @petebellis

Strzelec uwielbia kobiety inteligentne, interesujące i żądne przygód.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGdzie mieszka Agnieszka Kaczorowska? Gwiazda ma przepiękny dom
Następny artykułZarobki Agnieszki Radwańskiej powalają! Jest multimilionerką