Znaki zodiaku mężczyzn, którzy nie nadają się na mężów. Tym panom dziękujemy. Nawet jeśli przelotne romanse z nimi mogą wydawać się kuszące, to szybko pożałujesz swojej decyzji, żeby zadawać się z którymkolwiek z nich. Czasami aż trudno w to uwierzyć, bo bardzo dobrze to ukrywają, ale żaden z tych panów nie nadaje się na partnera na całe życie. 

Umawiasz się na randkę z chłopakiem, ale czujesz, że coś jest nie tak? Lepiej sprawdź spod jakiego jest znaku – w tym artykule zebrałyśmy 4 znaki zodiaku mężczyzn, którzy nie będą dobrymi mężami. Od nich lepiej trzymać się z daleka. 

Znaki zodiaku mężczyzn, którzy nie będą dobrymi mężami

Lew

Mężczyzna spod znaku Lwa to gwarantowane kłopoty. Jeśli chodzi o toksyczne znaki zodiaku mężczyzn, jego najłatwiej jest rozpoznać. Gdziekolwiek się pojawia, sprawia wrażenie nonszalanckiego i imponującego, jednak ta pierwsza cecha to tylko świetna gra aktorska. W rzeczywistości Lew nie potrafi żyć bez bycia podziwianym. U znajomego to cecha irytująca, u partnera — nieznośna. W związku z Lwem nigdy nie poczujesz się doceniona. Za to jeśli ty nie docenisz jego — mężczyzna Lew zgotuje ci piekło. 

znaki zodiaków mężczyzn
Photo by Drew Hays on Unsplash

Wodnik

Wodnik jest przez nikogo nie rozumianym geniuszem. A przynajmniej on jest o tym przekonany. Jego poglądy zawsze muszą być skrajnie radykalne. Tak naprawdę nie interesuje go zmienianie świata. Jedyne co jest dla niego ważne to budowanie własnego poczucia wyższości. Najczęściej robi to poprzez atakowanie i obrażanie ludzi, którzy mieli w życiu mniej niż on szczęścia. Lepiej od Wodnika trzymać się z daleka, nie tylko w kwestiach związku. Nigdy nie potraktuje poważnie twoich problemów, uważa że powinnaś być „ponad tym”. Jego problemy natomiast są zawsze najpoważniejsze na świecie. 

Rak

Mężczyzna spod znaku Raka może i obdarzy cię prawdziwym uczuciem, ale będzie zbyt przerażony, żeby kiedykolwiek ci o tym powiedzieć. Jest pełen sprzeczności, które na pewno utrudniają mu życie i sprawiają, że mu współczujesz, ale na dłuższą metę nie da się w taki sposób żyć z drugim człowiekiem. Rak trzy razy wycofa się z każdej podjętej decyzji, dlatego jeśli ci się oświadczysz, nie nastawiaj się na zbyt szybki ślub. 

znaki zodiaku mężczyzn
unsplash.com

Byk

Zastawiając się nad tym, które znaki zodiaku mężczyzn to najgorsi partnerzy życiowi, nie można zapomnieć o Byku. Byk jest mężczyzną tak twardo stąpającym po ziemi, że wizja posiadania marzeń jest dla niego konceptem zupełnie abstrakcyjnym. Jeśli ty na świat patrzysz inaczej, to na początku będzie tobą zafascynowany. Niestety, to uczucie szybko zamieni się w pogardę, kiedy tylko Byk zorientuje się, że drugi człowiek to nie projekt naukowy. Mężczyzna spod tego znaku uwielbia dopisywać sobie własne definicje do pojęć, których znaczenia nie zna. Jeśli kiedykolwiek powie ci, że ceni w tobie autentyczność, to pamiętaj, że on sam ani przez chwilę w swoim życiu autentyczny nie był. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najgorsze znaki zodiaku u kobiet. „Nie wierz nigdy kobiecie” nabiera nowego znaczenia
  2. Znaki zodiaku, które powinny trzymać się od siebie z daleka. Nie ma szans, by się ze sobą dogadały
  3. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi
  4. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  5. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo

źródła: astrology.com

Poprzedni artykułWypadek Alana Andersza. Wspomina „Miałem rozłupaną czaszkę, krwiaka, przesunięcie osi mózgu”
Następny artykułJakie sukienki do pracy są najlepsze? Najmodniejsze stylizacje do biura
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego