Znaki zodiaku oddają całą prawdę, całą dobę- można by żartobliwie sparafrazować znane hasło, odnoszącego się do informacyjnych programów telewizyjnych. My również staramy się być na bieżąco z gwiazdami i astrologią, dlatego za chwilę będziecie mogły przeczytać o zodiakalnych partnerkach.

Znaki zodiaku są dla nas tajemną skrytką, którą co jakiś czas w sposób pisemny aktualizujemy- to wszystko w ramach troski o was i wasze wątpliwości. Dzisiaj wspólnie za pomocą rzadko już uprawianej sztuki gwiaździarstwa będziemy przyglądać się najlepszym partnerkom- czy jesteście gotowe na astrologiczne odpowiedzi?

Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami

Baran

Kobieta bezkompromisowa, o trudnym uosobieniu, ale przede wszystkim- wielkim sercu. Dla jednych może być to minus, jednak bardziej skłaniałybyśmy się ku ujemnemu plusowi. Kto powiedział, że kobieta nieustępliwa jest niedobrą partnerką? Otóż z tego, co udało nam się ustalić wraz z towarzystwem amerykańskich naukowców, nikt. Dlatego warto dać  Jej szansę na miłosnej płaszczyźnie. Choć powszechnie wykorzystuje się wobec niej starą maksymę “kobieta o twardym charakterze”, nie do końca jest to prawda. Ustępliwa i cicha domatorka to jej zalety, o których nikt nie wie- są do tego stopnia tak utajone, że nawet ona sama nie zdaje sobie z nich sprawy. Jednak dobry partner, który w niedalekiej przyszłości dostąpi zaszczytu wejścia w ten dziwny i skomplikowany barani świat może rozwiązać tę zagadkę.

Waga

Na jednej z Jej szali spoczywa duże serce, na drugiej zaś- wielki znak zapytania. My jednak wiemy, że zawsze wybiera dobro, ponieważ więcej waży. Partnerką jest zdecydowanie świetną, ponieważ ostrożnie waży słowa, a nic tak nie dodaje uroku kobiecie, jak głoszone mądrości. Może również poszczycić się dobrą organizacją pracy i dobrze wydawanymi osądami w różnych kwestiach- od dzisiejszej pogody po jutrzejszą zupę. Przyszłość maluje się dla niej w jasnych barwach, co jest bardzo sprawiedliwe dla tak dobrej postaci.

Skorpion

W sidłach miłości jest nieprzejednana, ostra, ale to właśnie czyni jej wyjątkowość. Umie słuchać i lubi, kiedy jest słuchana. Jako prawdziwy pajęczak występuje od tropików po klimat sprzyjający subtropikowi, dlatego można powiedzieć, że jej obecność jest przystępna w różnych strefach czasowych. Jest skłonna do poświęceń i jako prawdziwy wojownik- nieugięta w poszukiwaniu odpowiedniego dla niej partnera. Samice skorpionów są opiekuńcze, jak podają źródła naukowe. My też takim jesteśmy, dlatego nasza rada dla panów jest prosta- koniecznie znajdźcie Skorpiona.

Byk

Silna osobowość jest jej najlepszym atutem. Nigdy nie poddaje się bez walki, nawet jeżeli metaforyczna płachta działa na nią w sposób drażliwy. Jako partnerka jest niezwykła w swoich czynach, słowach i gestach- jest po prostu wielka (nie mówimy, że rosła). Dynamiczna i skuteczna w dążeniu do celu, potrafi dociec swego w najmniej oczekiwanym momencie, tym samym nokautując przeciwnika i zostawiając go na arenie ze swoimi kompleksami. Potrafi dogadać się z każdym, a w razie wątpliwości stanąć w obronie bardziej podatnych na strach.

Panna

Nie mogło jej zabraknąć w naszym astrologicznym zestawieniu. Jest to postać cechująca się bardzo ciekawym podejściem do życia- wychodzi z założenia, że to inni mają się dostosować do wykonywanego przez nią “zawodu” ( jakim jest panna). Chociaż zazwyczaj można ją spotkać leżącą i pachnącą na różowej kozetce, również przygotuje ci pyszną kolację w stylu włoskim, o ile uprzednio ją o tym poinformujesz. Słucha i opowiada jak mało kto- w końcu to kobieta z krwi i kości. W jakich barwach maluje się jej przyszłość? Oczywiście- różowych!

ZOBACZ GALERIĘ:

via GIPHY

 

Panna- wychodzi z założenia, że świat mieni się w różowych barwach. Spotkasz ją wypoczywającą w środku dnia, ale jest w stanie zanegować swoje dziewczyńskie nawyki dla wyższego dobra.