Znaki zodiaku mogą powiedzieć o nas wiele, tyczy się to również naszych nawyków i przyzwyczajeń. Astrologia i pozaziemska energia są ze sobą ściśle powiązanie. Dzięki znalezieniu cech wspólnych możemy odczytać dużo informacji, na temat naszego zdrowia.

Znaki zodiaku to nie tylko przyszłość, miłość i pieniądze, to też wiele cennych informacji, które mogą pomóc nam w osiąganiu naszych celów. Twój cel to zgrabna sylwetka? Ciągle korzystasz z diet, ale nie widzisz pożądanych efektów? Astrologia pozwala ci zagłębić się w wiedze odchudzania i znaleźć złoty środek na swoje problemy. Sprawdź, czy masz szansę osiągnąć swój największy cel.

Znaki zodiaku, które mają problemy z dietą

BYK

Te znaki zodiaku to wiele łakomczuchy. Największą radość sprawia im jedzenie. Ich posiłki nie koniecznie odznaczają się dużymi porcjami – problem leży w kaloriach. Byki lubią gotować, a największą radość sprawia im przyrządzanie potraw, które są pozornie zdrowymi odpowiednikami fast foodów. Może i są zdrowsze, niż te, które serwują nam ‚szybkie’ restauracje, jednak dalej pozostają tłuste i ciężkie. Rada dla Byków to gotuj, ale wybieraj ekologiczne zamienniki, które pozytywnie wpłyną na twój organizm.

Panna

Osoby spod znaku Panny gubi jedzenie w nocy. Ile razy było tak, że trzymałaś się diety, a w nocy przychodził okropny głód, który musiałaś zaspokoić, aby zasnąć? Na swoją kolację jedz rzeczy, które cię nasycą – będą to orzechy i migdały. Organizm tych znaków zodiaku jest z reguły podatny na diety, jednak będą one skuteczne, jeżeli zaczniesz jeść więcej warzyw. Jedz dużo selera, który wspomaga trawienie i oczyści twój organizm.

Ryby

Trzymasz się diety, ćwiczysz i widzisz marne efekty? Problem leży w twoich weekendowych zwyczajach. To prawda, że niektórzy mogą pozwolić sobie na tzw. cheat day – czyli oszukany dzień w diecie, jednak dla tych znaków zodiaku zaburza to funkcjonowanie całego organizmu. Nie przyzwyczaja się on szybko do nowych rzeczy dlatego, aby twoja dieta miała efekty, musisz jak najdłużej odpuścić weekendowe występki. Niestety, ale nawet lampka wina może mieć duży wpływ na postępowanie twojej diety. Zastąp ją zieloną herbatą, która wspomoże proces odchudzania.

Znaki zodiaku, które nie mogą schudnąć

Strzelec

Strzelce są z natury leniwe. Odbija się to w ich motywacji do ćwiczeń. Jeżeli chcesz schudnąć, sama dieta nie wystarczy. Myśl o siłowni przyprawia cię o mdłości? Jest wiele ćwiczeń, które możesz wykonywać w domu. Zainwestuj w potrzebne sprzęty do fitnessu takie jak hula-hoop lub skakanka. Największe niepowodzenia Strzelców wynikają ich braku motywacji i częstych wymówek. Pamiętaj, że największą motywacją są efekty, dlatego, aby przełamać własne słabości, ćwicz do momentu, aż zauważysz poprawę. Gwiazdy mówią, że po pierwszych sukcesach, ciężko będzie ci się oderwać od nowej rutyny.

Rak

Raki bardzo lubią sport, do ich ulubionych sportów należy jogging, siatkówka i jazda na rowerze o każdej porze roku. Te znaki zodiaku często pozwalają sobie na małe przekąski takie jak batoniki lub chipsy. Tłumaczą sobie to tym, że i tak spalili swoje kalorie, jest to prawda, jednak problem leży gdzie indziej. Swój licznik kalorii zastępują tymi pustymi kaloriami. Jedzą też za dużo białka. Raki muszą ograniczyć spożywanie mięsa i jajek na rzecz błonnika, którego potrzebują więcej niż inny człowiek. Znajdziesz go w kaszach i warzywach – wprowadź do swojej diety bób i groch.

ZNAKI ZODIAKU, ZOBACZ GALERIĘ:

Znaki zodiaku
Fot. unsplash.com

Żeby schudnąć, nie wystarczy gotować samemu. Byki mają błędne myślenie o diecie. Jeżeli nie wiesz co sobie gotować, aby było pożywne i niskokaloryczne, zapytaj o to swoich bliskich.

Znaki zodiaku
Fot. unsplash.com

Panny powinny jeść dużo warzyw. Cennym pokarmem będzie również cukinia, która uczestniczy w procesie zamiany węgli na energię.

Znaki zodiaku
Fot. unsplash.com

Panny najbardziej gubią weekendy. Jedynym sposobem, aby zachować harmonię między ciałem a zwyczajami, będzie pilnowanie się siebie i odmawianie sobie rarytasów. Tylko silną wolą osiągniesz cel.

Znaki zodiaku
Fot. unsplash.com

Leniwe Strzelce wolą poleżeć i pooglądać ćwiczenia, niż je wykonywać. Sposobem na twoje zbędne kilogramy, są tylko i wyłącznie ćwiczenia. Tylko motywacja doprowadzi cię do sukcesu.

Znaki zodiaku
Fot. unsplash.com

Raki chcą aż za bardzo, dlatego czasami pomijają najważniejsze rzeczy. Jeżeli chcesz schudnąć, zapisuj to co zjadłaś, pomoże ci w tym aplikacja FitAtu, która pomoże ci wyliczyć, jakich wartości ci brakuje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak się ubrać w Izraelu? ZASADY, których powinnaś się trzymać
  2. Jak się ubrać w ciąży latem? Masz wachlarz możliwości
  3. Jak się ubrać żeby chłopak zwrócił na mnie uwagę? Poznaj szczegóły

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.