Znaki zodiaku i ich umiejętność zobowiązań. Które na pewno uciekną sprzed ołtarza? Niektóre mają szczególną, większą niż inne, potrzebę autonomii i wolności. Sprawdź, czy jesteś jednym z nich. Jeżeli jesteś z jednym ze znaków, które nie nadają się do małżeństwa, może astrologia pomoże ci znaleźć odpowiedź, czy osoba, z która planujesz wspólne życie jest materiałem na partnera na cale życie?

Znaki zodiaku mogą mieć problem z zaangażowaniem się w stały i długi związek. Jeżeli zastanawiasz się, czy ty lub twój partner jesteście stworzeni do małżeństwa, nie panikuj – zapytałysmy gwiazd, które znaki zodiaku na pewno uciekną sprzed ołtarza.

Które znaki zodiaku nie nadają się do małżeństwa?

WODNIK

Wodnik to osoba koncentrująca się na swoich pasjach i marzeniach. Najważniejsze jest dla niego dążenie do samospełnienia. Jeżeli ktoś lub coś stanie mu na drodze jest gotów walczyć. Wodniki to niezależni samotnicy, wolą spędzać czas z samym sobą, dlatego małżeństwo nie jest dla nich najlepszą opcją.

PANNA

Panna z natury jest niezależna. A zobowiązania, zwłaszcza długoterminowe, nie są jej po drodze. Dla Panny najważniejsze są jej własne potrzeby i pragnienia. Osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku ceni sobie prywatność i nie lubi dzielić się innymi swoją przestrzenią. Woli spędzać sobotnie wieczory z książką pod ciepłym kocem. Niektóre znaki zodiaku lubią samotność, lecz Panna jest królową samotności – najlepiej czuje się w swoim własnym towarzystwie. Jeżeli tworzysz związek z kimś spod znaku Panny, nie oczekuj obietnic i górnolotnych zobowiązań.

LEW

Lwy są waleczne. Bronią swojej przestrzeni i swoich potrzeb. Nie ufają innym. Wolą sami zaspokajać swoje potrzeby – inne znaki zodiaku nie są im do niczego potrzebne. Lwy są wolnymi duchami, które lubią bawić się życiem, dlatego ślub nie jest dla nich.

STRZELEC

Strzelec kocha wolność. Ceni sobie swój komfort i swoje pragnienia ponad wszystko. Inne znaki zodiaku lubią składać obietnice, lecz Strzelec do ich nie należy. Nie lubi zobowiązań. Nie potrafi dotrzymać danego słowa. Bywa zazdrosny i zaborczy. Jest chętny, by stworzyć relację w tzw. otwartym układzie. 

BYK

Byk to samotnik. Niektóre znaki zodiaku wolą spędzać czas w gronie rodzinnym, lecz Byk do nich nie należy. Najchętniej wychodziłby tylko na samotne spacery. Trudno stworzyć z nim długotrwałą relację. Osoby urodzone pod tym znakiem są niestabilne emocjonalnie, z natury są porywcze. Małżeństwo dla Byka jest jak zamknięcie w klatce. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot.unsplash.com Jeremy Wong Weddings

Wodniki to niezależni samotnicy, wolą spędzać czas z samym sobą, dlatego małżeństwo nie jest dla nich najlepszą opcją.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułChanel zrezygnowało z futer i egzotycznych skór. Triumf obrońców zwierząt
Następny artykułOscary 2019 właśnie straciły prowadzącego! Skandal tuż przed ceremonią
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.