Znaki zodiaku, które pasują do siebie w łóżku. Jeśli zastanawiasz się jakie znaki najlepiej odnajdą się we wspólnych igraszkach w łóżku, przychodzimy z pomocą.

Dzięki naszemu artykułowi dowiesz się, z jakim znakiem zodiaku będzie ci dobrze w sypialni. Kompatybilność seksualna jest zapisana w gwiazdach. Dzięki temu przewodnikowi dowiesz się, z jakim partnerem możesz osiągnąć wyżyny przyjemności.

Znaki zodiaku, które pasują do siebie w łóżku?

BARAN-LEW. To mieszanka wybuchowa. Energiczny Baran uwielbia podkręcać atmosferę w sypialni. Kiedy dołączy do niego charyzmatyczny Lew, wszystkie okna w sypialni zaparują w milisekundzie.

BYK-PANNA. Będąc bardzo sensualnym znakiem, Byk uwielbia stymulację wszystkich 5 zmysłów. Powolny seks jest dla niego najbardziej stymulujący. Panna jest wytrwała i będzie obserwować reakcje swojego partnera na pieszczoty. Te znaki zodiaku wiedzą, że jeśli chodzi o seks, nie ma się co spieszyć.

RAK-SKORPION. Raki są bardzo tajemnicze i nie otwierają się przed partnerem od razu. By się otworzyć muszą czuć się komfortowo. Skorpion uważany jest za największego uwodziciela wśród wszystkich znaków zodiaku, ale wbrew pozorom również potrzebuje czuć się komfortowo z partnerem, by cieszyć się sypialnianymi igraszkami.

STRZELEC-LEW. Lwy kochają seks, uwielbiają dawać i otrzymywać pieszczoty. Strzelce mają pogodne usposobienie i lubią dobrze się bawić i próbować nowych rzeczy. W sypialni te znaki zodiaku tworzą idealne połączenie — nigdy nie będą się nudzić, seks mogą uprawiać nawet kilka razy dziennie.

PANNA-KOZIOROŻEC. Koziorożce są bardzo cierpliwe i dobroduszne, uwielbiają patrzeć jak ich partner z przyjemnością odbiera ich pieszczoty. Panny również lubią obdarowywać pieszczotami swoich partnerów. Wydaje się, że te znaki zodiaku to idealne połączenie, ponieważ żadne z nich nie zostanie pominięte podczas zabaw w pościeli.

Co myślicie o tych parach znaków zodiaku? Czy wg was te znaki zodiaku faktycznie do siebie pasują w łóżku?

ZOBACZ TEŻ:

  1. 4 typy upijania się. Którym jesteś?
  2. Ewa Farna musi schudnąć? Jej MAMA nie ma wątpliwości
  3. Bezużyteczne wynalazki, które nigdy nie zmienią świata
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan chce rozbieranej sesji! Razem z siostrą
Następny artykułPowstał różowy ser o smaku…PROSECCO!
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.