Znaki zodiaku wiedzą o nas wiele. Mogą odczytać z naszej daty urodzenia nasz charakter, preferencje i dopasowanie z innymi ludźmi. Teraz powiedzą nam, które znaki zodiaku będą miały pecha w tym tygodniu. Jesteście ciekawi, co się stanie? My również!

Znaki zodiaku potrafią skutecznie popsuć nam humor. Astrologowie nie zajmują się wyłącznie idealnym dopasowaniem par i miłością, nauka sięga o wiele dalej. Tym razem napiszemy wam o pechu, a konkretnie o znakach zodiaku, które będą miały w tym tygodniu wyjątkowo ciężko…

Znaki Zodiaku, które będą miały pecha. Co się stanie?

BARAN

Baran słynie ze swojego wybuchowego charakteru. Ten tydzień zaczął się dla niego ciężko i zakończy równie pochmurnie dlaczego? Baran nie odpuści osobie, która jest do niego pozytywnie nastawiona – to skończy się ogromną awanturą, która będzie się ciągnąć miesiącami. Baran musi zrozumieć, że nie pozjadał wszystkich rozumów. 

RAK

Raki z natury delikatne i romantyczne pozwoliły, żeby osoba z ich najbliższego otoczenia weszła im na głowie. Spokojny Rak nie wytrzyma i pod wpływem chwili podejmie decyzję, której będzie długo żałował. Rozstanie nie jest dla ciebie, porozmawiaj z partnerem i skończcie się kłócić. 

PANNA

Panna ostatnio ma dużo powodów do zmartwień. Jej zły nastrój negatywnie wpłynie na zdrowie – nie obejdzie się bez wizyty u lekarza, której konsekwencją będą dwa tygodnie zwolnienia. A to wszystko przed świętami, na które Panna czekała 11 miesięcy. 

RYBY 

Osoby spod znaku Ryby wykażą się niebywałą nieodpowiedzialnością. Ostatnio bardzo zaniedbały swoją drugą połówkę, która ma do Ryby dużo pretensji. Ich zachowanie doprowadzi do awantury, która może zakończyć nawet ich relacje. Czas nabrać pokory i wziąć odpowiedzialność za swoje zachowanie. 

WODNIK

Wodnik od poniedziałku żyje imprezą, która ma mieć miejsce w piątek. Na imprezie nie będzie umiał się opanować i jeszcze przed północą będzie kompletnie pijany. Gdy obudzi się rano, kac moralny zniszczy pozostałą część weekendu. Lepiej odpuść piątkowe wyjście!

Pechowe znaki zodiaku. ZOBACZ ZDJĘCIA:

znhaki zodiaku
unsplash.com

Baran mocno pokłóci się z nieodpowiednią osobą.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPierwszy raz: 20 porad by pierwszy seks nie był klapą
Następny artykułPupa: jak wygląda idealna pupa? Eksperci odpowiadają
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS.