Lelum.pl > Samo Życie > Znaki zodiaku, które najlepiej CAŁUJĄ! To prawdziwi mistrzowie
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 16.10.2018 20:34

Znaki zodiaku, które najlepiej CAŁUJĄ! To prawdziwi mistrzowie

Znaki zodiaku
Fot: unsplash.com

Znaki zodiaku uwielbiają nas zaskakiwać! Dowiadujemy się z nich coraz to nowych rzeczy. Tym razem pod lupę wzięte zostały pocałunki, a dokładnie znaki zodiaku, które najlepiej się całują. Jesteście ciekawi, czy jesteście na liścia, a może ciekawi was wasz partner? Zapraszamy!

Znaki zodiaku kochają zaskakiwać. Co chwilę wychodzą nowe rzeczy, które zadziwiają nas coraz bardziej. Tym razem dowiecie się, które znaki zodiaku – najlepiej całują. Jak wiadomo, jest to jedna z najpopularniejszych formy bliskości między dwójką ludzi. Od pocałunku zazwyczaj wszystko się zaczyna, jest on niezwykle ważny.

Czy umiem się całować? To pytanie zapewne zadawaliśmy sobie jako nastolatkowie, dziś nikt za wiele o tym nie myśli – słusznie? Technik całowania jest wiele, a nie każdy ma wrodzonego mistrza całowania 😉

Znaki zodiaku, które najlepiej się całują?

Z pocałunkiem jest jak z seksem, technik jest nieskończenie wiele. Nie można być zbyt łapczywym i zbyt ofensywnym, pocałunek powinien być delikatny i czuły. To właśnie on wprowadza nas z drugą osobą na nowy poziom bliskości, a jego naturalną konsekwencją są pieszczoty i seks. Często określany jest jako „pierwsza baza”.

Które znaki zodiaku najlepiej się całują?Jesteście ciekawi?

Baran

Jest bardzo odważny i konkretny, nie ma problemu z wykonaniem „pierwszego ruchu”. Całuje się namiętnie i zawsze jest przy tym pełen pasji. Barany mają doskonałe wyczucie i dokładnie wiedzą czego oczekuje druga strona.

Byk

Byki podchodzą do cielesności niezwykle poważnie. Ich pocałunki z początku są delikatne, by po chwili zmienić się w coś bardziej odważnego. Pocałunki Byka pozostają z nami na wiele tygodni, ciężko o nich zapomnieć. Wkładają w to całe serce.

Bliźnięta

Bliźniak potrafi być chaotyczny i niepewny. Podobnie sprawy się mają, jeżeli chodzi o jego pocałunki. Często przerywa je komentarzami, które nie do końca są na miejscu w tak intymnym momencie.

Rak

Raki są bardzo czułymi partnerami, którzy doskonale wiedzą jak się całować. Podobnie jak Byki wkładają w to całe serce, całują się z pasją i niebywałą delikatnością.

Lew

Bardzo pewne siebie znaki, które uwielbiają zmieniać każdą chwilę w magiczną. Ich pocałunki przypominają słynne sceny z Titanica. Kochają całować się w miejscu publicznym.

Koziorożec

Koziorożec może wydawać się nieco ospały, ale to prawdziwy wulkan namiętności. Kiedy już zdecyduje się, żeby cię pocałować, będzie mógł to robić godzinami.

Waga

Waga to bardzo dystyngowany znak, którego pocałunki są właśnie takie. Waga jest namiętna, ognista i szalona, a z drugiej strony niesamowicie delikatna i czuła. Pocałunek z Wagą to sama przyjemność.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
znaki zodiaku
znaki zodiaku
znaki zodiaku
znaki zodiaku

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku, które powinny wziąć ŚLUB! Pasujecie do siebie idealnie
  2. Znaki zodiaku i ich słabości. Masz jakieś uzależnienia?
  3. Znaki zodiaku i zakupoholizm. To dotyczy również ciebie?