Znaki zodiaku mówią o nas wiele. Są w stanie przypisać nam konkretne cechy charakteru i zasugerować nam np. jakie inne znaki do nas pasują. Teraz możecie dowiedzieć się również, jakie miejsca na świecie są dla was najlepsze i gdzie będzie żyło wam się cudownie! Ciekawi? To może was zaskoczyć.

Ile razy zdarzyło nam się myśleć o tym, że gdyby okoliczność i finanse były sprzyjające, wyjechalibyśmy daleko i najchętniej… nigdy nie wracali? Nie martwcie się, nie jesteście jedyni! Takie myśli przychodzą każdemu do głowy, a co gdyby nie były takie abstrakcyjne? Co, gdyby ktoś przeanalizował nasze cechy charakteru i gwiazdy? Gdyby wiadomo było jakie miejsce na świecie jest na pisane? Teraz te pytania mogą znaleźć swoje odpowiedzi!

Znaki zodiaku. Gdzie na świecie żyje się najlepiej?

To pytanie zadaje sobie każdy, ale nie każdy zdaje sobie sprawę, że nie ma jednej, dobrej odpowiedzi. Dla każdego wartością są inne rzeczy. Jednym zależy na pieniądzach, innym na spokoju, a jeszcze innym na dobrej zabawie. 

Baran 

Znaki zodiaku zaczynają się od Barana. To wyjątkowy uparciuch, który nie znosi sprzeciwu i ograniczeń. Najlepiej będzie czuł się w miejscach, które go wyzwolą i pozwolą być sobą. Takie miejsca to np. Stany Zjednoczone, Australia i Argentyna. Różnorodność pozwoli mu na wszystko, a tego właśnie pragnie.

Byk

Byk kocha wygodę i dobre życie. Dla niego ważny jest aspekt estetyczny i… odrobina luksusu. Paradoksalnie ten znak kocha również naturę, no może nie dzikie dżungle, ale rajskie plaże? Jego miejsce na świecie to Mauritius, Nowa Zelandia i Tahiti. 

Bliźnięta 

Intensywny znak, który kocha przygody i ryzyko. Wszystko szybko mu się nudzi i stroni od stabilizacji. Nuda to w jego przypadku zabójstwo — woli nie żyć w ogóle niż biernie spędzać całe dnie. Jego miejsca na ziemi to Dubaj, Hong Kong i Chicago. Rytm wielkiej miast napędza go do działania.

Gdzie wybrać się na wymarzone wakacje? 

Rak 

Bardzo rodzinny znak, który swoich bliskich stawia na pierwszym miejscu. Zrobi dla nich wszystko i to właśnie ich towarzystwo jest dla niego priorytetowe. Idealnie będzie się czuć w Grecji, na Jamajce i Hawajach.

Lew 

Bardzo rozrywkowy znak, który nienawidzi się nudzić. Podobnie jak u Bliźniaka, nudę traktuje jak ciche zabójstwo. Kocha ludzi, gwar i świetną zabawę. Miejsce na ziemi? Las Vegas, Rio de Janeiro i Los Angeles.

Panna 

To bardzo porządny znak, który ceni sobie ład. Nie lubi chaotyczności i niepotrzebnego bałaganu. Do jego charakteru idealnie pasuje Austria i Singapur. 

Gdzie wyjechać na wakacje?

Waga 

Kocha piękno i luksus. Nie należy jednak do próżniaków, po prostu jest estetą, który ceni i czerpie siłę z piękna. Miejsca na świecie? Nie mogło być inaczej: Paryż, Praga, Sztokholm.

Skorpion 

Skorpiony są bardzo enigmatyczne, ciężko do nich dotrzeć i je rozgryźć. Kochają miejsca, które owiane są tajemnicą i czuć w nich moc. Waszyngton, Szanghaj, Amsterdam. Miejsca estetyczne, ale i bardzo tajemnicze. Skorpion będzie zachwycony.

Strzelec 

Kocha naturę i ludzi, którzy tak jak on szanują i doceniają jej piękno. Najlepiej będzie się czuł w urokliwym domku w lesie. Gdzie? Kanada, Norwegia i RPA. 

Koziorożec 

To ambitny i zadaniowy znak, który wie, że nic z nieba mu nie spadnie. Kocha działać i podejmować ryzykowne decyzje. Jego nigdy nie zobaczycie z rozłożonymi rękami. Londyn, Berlin i Szwajcaria to miejsca dla Koziorożca!

Wodnik 

Wodniki to bardzo towarzyscy ludzie, uwielbiają pracę w grupie i energię, jaka bije od tłumów. Pustkowie i dom na odludziu? To nie dla niego! Gdzie powinieneś udać się, jeśli jesteś spod tego znaku? Postaw na Tokio albo Nowy Jork!

Ryby 

Uwielbiają sztukę i kulturę, więc osoby spod tego znaku powinny postawić na Paryż lub Barcelonę. Nie będą narzekać na brak wrażeń estetycznych i kulturalnych. Będą w swoim żywiole!

Znaki zodiaku — ZOBACZ ZDJĘCIE:

znaki zodiaku
unsplash.com — Josie Kouwenhoven

Gdzie wyjechać na wakacje? Twój znak zodiaku wiele mówi o tym, gdzie powinnaś się udać!

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku, które czeka gorący, wakacyjny ROMANS! Będzie niegrzecznie
  2. Jakie znaki zodiaku do siebie pasują? Poznajmy pary IDEALNE!
  3. Znaki zodiaku, które są oziębłe i zdystansowane do ludzi. Jesteś na liście?
  4. Znaki zodiaku, które są BESTIAMI w łóżku. Przygotuj się na nieziemskie doznania
  5. Znaki Zodiaku, które najczęściej zostają MILIONERAMI! Ich życie jest cudowne!

 

 

Poprzedni artykułDominika Tajner ROZWODZI się z Michałem Wiśniewskim! Gwiazda skomentowała doniesienia o ratowaniu związku: „To bzdury”
Następny artykułZnana aktorka zlinczowana za zdjęcie z dzieckiem: „Jak możesz pokazywać się tak ludziom?”
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS.