Znaki zodiaku polskich gwiazd, zastanawiałeś się kiedyś, które sławy dzielą razem z tobą los? My dokładnie wiemy, w jakich miesiącach urodziły się gwiazdy, jeżeli również jesteś ciekawy – zapraszamy do lektury.

Znaki zodiaku polskich gwiazd. Zodiaki potrafią nieźle namieszać w naszym życiu. Ujawniają nasze najskrytsze pragnienia i słabości. Potrafią również dopasować nas w idealne pary i ujawnić naszą przyszłość. A jak jest z podobieństwami? Czy miesiąc naszego urodzenia definiuje, to czy jesteśmy do kogoś pogodni? Czy urodzeni w tych samych miesiącach mogą się dogadać, a może są podobnie nie tylko z charakteru, ale również z wyglądu? Sprawdźmy!

Znaki zodiaku polskich gwiazd

Baran

Agnieszka Szulim – Barany są bardzo odważne i innowacyjne. Kochają działać i tworzyć. To prawdziwe uparciuchy, które potrafią dążyć do celu. Wydaje się, że Agnieszka jest idealnym przykładem Barana.

Byk

Anna Mucha – Byki to hedoniści, którzy kochają dobre jedzenie, piękne przedmioty i ludzi. Żyją po to, żeby rozkoszować się codziennością, życie w luksusie jest im pisane. Ania Mucha wygląda nam na taką, co kocha kosztować życie 😉

Bliźnięta

Beata Tadla – Dusza towarzystwa. Bliźniaki kochają dobrą zabawę i uwagę innych. Są ciekawe świata, dużo mówią i myślą. Beata Tadla jest dziennikarką, a to wymarzony zawód dla Bliźniąt.

Rak

Maffashion – Raki są bardzo delikatne i romantyczne. Dużo czują i dużo myślą. To wyjątkowo dobre i uczuciowe znaki, idealny partnerzy i rodzice. Jak wiadomo Julia Kuczyńska jest od kilku lat z Czarkiem z Abstra. Zazdrościmy takiej dziewczyny!

Lew

Kuba Wojewódzki – Rozbujane ego, arogancja i krytycyzm. Czy ten opis nie pasuje idealnie do Kubu? Znany showman jest idealnym przedstawicielem tego dumnego znaku.

Panna 

Anna Lewandowska – Panna to bardzo porządny znak. Kocha porządek, dyscyplinę i…krytykę. Jest wymagająca i surowa. Idealnie sprawdzi się w roli prezesa – dokładnie tak jak Ania! To kobiety wielozadaniowe. 

Waga

Katarzyna Cichopek – Wagi są ciepłe, sprawiedliwe i rodzinne. Zawsze można na nich polegać i liczyć na ich bezstronność. To urodzeni dyplomaci i po prostu dobre osoby.

 

Skorpion 

Edyta Górniak – To urodzeni artyści. Kochają zagłębiać się w swoich myślach. Ich uczucia są silniejsze niż większości ludzi. Kiedy się zakochają, zrobią dla drugiej strony niemal wszystko. Potrafią oszaleć z miłości.

Strzelec

Jarosław Kret – Strzelce kochają przekraczać granice. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze chcą czegoś więcej, nienasycenie jest ich największą zaletą i wadą jednocześnie. 

Koziorożec

Julia Wieniawa – Koziorożce są bardzo pracowite. Kiedy wchodzą w jakiś projekt, to na 100%. Poświęcają się temu bez pamięci. W miłości są zmienne i podejrzliwe. 

Wodnik 

Doda – Wodniki to niebieskie ptaki. Cenią sobie wolność i swobodę. Nie potrafią żyć z kimś, kto ogranicza ich kreatywność. Brzmi znajomo? To przecież cała Doda!

Ryby

Kinga Rusin – Ryby najczęściej zostają artystami. Dobrze czują się jako malarze, piosenkarze i magicy. Kinga Rusin w dziennikarstwie ma otwarty umysł i odwagę. Udowadnia, że nawet zamyślone i marzycielskie Ryby mogą osiągnąć wszystko, czego pragną. 

Znaki zodiaku polskich gwiazd. ZOBACZ GALERIĘ:

Znaki zodiak polskich gwiazd
Fot. instagram.com @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódki jest przedstawicielem znaku Lew.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak się ubrać do operetki? Obowiązujące zasady
Następny artykułJak się ubrać do teatru na komedie? Proste zasady
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS.