Znaki zodiaku i ich poprzednie romantyczne relacje mogą powiedzieć wiele o tym, jak będą wyglądał ich obecne związeki. Jesteś ciekawy czy wciąż powielasz te same błędy, a może wyciągasz mądre wnioski?

Znaki zodiaku i ich poprzednie związki, co o nas mówią? Czy definiują to, kim jesteśmy, a może wcale nie wystawiają nam świadectwa, a jedynie uczą i pomagają wyciągnąć wnioski? 

Poznajmy znaki zodiaku, które w przeszłości dokonały bardzo złych decyzji w życiu uczuciowym. Jak jest teraz?

Znaki zodiaku i ich poprzednie związki. Co o nas mówią?

Dużo mówi się o tym, że różni ludzie nieprzypadkowo stają na naszej drodze. Są lekcjami, które musimy odrobić i wyciągnąć z nich jak najlepsze wnioski, czy właśnie tak się dzieje? Te znaki zodiaku w przeszłości dokonywały złych wyborów miłosnych, jak to wygląda teraz?

BARAN

Barany są bardzo ambitne i…nerwowe. Potrafią wybuchnąć z byle powodu i dać popalić ukochanej osobie. W przeszłości wybierały osoby ugodowe, niekłótliwe i układne. Takie wybory wydają się zasadne, ale czy na pewno? Wybieranie osób, które nie potrafią nam się postawić, świadczy również o naszej słabości. Baran powinien zastanowić się nad związaniem z osobą, która będzie umiała stawić mu czoła. Na razie mu się to nie udaje.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

RAK

Raki są kochane, delikatne i rodzinne. Niestety ich romantyczna natura często wykorzystywana jest przez osoby ze złymi intencjami. Raki dosłownie pozwalają partnerowi wejść sobie na głowę. Ostatnio zaczęły coraz bardziej rozumieć swój błąd i stawiać jasne granice! Brawo.

KOZIOROŻEC

Koziorożec ma jedną podstawową wadę, która decyduje o jego niezbyt udanych wyborach. Jest niewyobrażalnie podejrzliwy, do tego stopnia, że potrafi wytrącić z równowagi nawet najspokojniejszą osobę. Jeżeli ktoś ciągle podejrzewa cię o zdradę – w końcu zaczynasz zdradzać. Tak kończą się najczęściej związki Koziorożca. Musi nauczyć się ufać i szanować drugą osobę. 

WODNIK

Wodnik jest pasjonatem. Najczęściej wykonuję kreatywną pracę, która stawia go na piedestale. Kocha błyszczeć, zarówno w pracy, jak i domu. Osoby, które wiążą się z Wodnikiem, bardzo często uciekają w popłochach, orientując się, że nie nigdy nie będą na pierwszym miejscu. Wodnik musi poszukać osoby, która będzie w stanie żyć z „gwiazdą”, a to może okazać się niełatwym zadaniem…

Ryba

Ryby są wolnymi duchami. Ciężko utrzymać ich w miejscu, od partnera oczekują, że będzie spontaniczny i równie żądny przygód. Ryby często zapominają, że każdy związek ma „kolejny etap”, który prowadzi najczęściej do założenia rodziny. Osoby spod znaku Ryby muszą nauczyć się, że dobrze jest mówić od początku – czego oczekujemy od związku, a nie narażać na rozczarowania partnera.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

via GIPHY

 

Barany są bardzo ambitne i…nerwowe. Potrafią wybuchnąć z byle powodu i dać popalić ukochanej osobie.

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.