Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak można je rozwiązać? Z czym borykają się poszczególne znaki zodiaku? Czasem są to problemy, które można rozwiązać od ręki, a czasem potrzeba do nich dużo większej pomocy. Jesteście ciekawi? 

Znaki zodiaku mówią o nas niemal wszystko. Są w stanie odczytać nasz charakter, nasze idealne pary, ale również wady. Dzisiejszy wpis poświęcimy znakom i ich problemom. Jakie są te problemy i jak je rozwiązać? Zapraszamy do lektury.

Znaki zodiaku i ich największe problemy

Baran

Barana największym problemem jest upartość. Osoby spod znaku Barana powinny nauczyć się odpuszczać i zastanowić się, czy ich postępowanie jest warte kłótni.

Byk

Największym problemem Byka jest próżność. To dobre osoby, które cenią sobie luksus i dobra materialne. Czasem zapominają o tym, że najważniejsze w życiu są uczucia i drugi człowiek. Powinny się tego nauczyć.

Bliźniak

Bliźniak zmienia towarzystwa jak rękawiczki. Z pozoru uśmiechnięty i serdeczny, potrafi się od ciebie odwrócić w najmniej oczekiwanym momencie. Powinien nauczyć się lojalności i empatii.

Rak

Raki wszystkim się martwią. W histerię potrafi wprowadzić go nawet najmniejsza głupota. Rak musi uwierzyć w siebie i przestać przejmować się opiniami innych.

Lew

Lew powinien pohamować swoje ego. Swoim zachowaniem potrafi krzywdzić innych. Jest surowy i oceniający. Oczekuje od innych niemożliwego. Musi spuścić z tonu i zacząć doceniać innych.

Panna

Panna jest bardzo sfokusowana na sobie. Dla niej liczy się jej własne dobro, zapomina, że wokół jest mnóstwo osób, którym naprawdę na niej zależy. Warto czasem dobro najbliższych postawić na pierwszym miejscu. 

Waga

Waga cierpi z powodu niemożności poradzenia sobie ze starymi ranami. Od nowa, niemal w kółko rozdrapuje stare rany. Musi nauczać się, wybaczać i zapominać, ciągłe dręczenie przeszłością sprawia, że nie może cieszyć się teraźniejszością. 

Skorpion

Skorpiony są bardzo zaborcze. Potrafią swojego partnera trzymać w tzw. „złotej klatce”. Chcą by druga połówka, była skoncentrowana wyłącznie na nich, w inny wypadku potrafią się niemal śmiertelnie obrazić. 

Strzelec

Strzelce kochają przekraczać granice. Ich apetyt na nowe wyzwania i przygody rośnie w miarę jedzenia. Często w ferworze ciągłych emocji zapominają o rzeczach przyziemnych. To kreatywni marzyciele, którzy nie potrafią żyć normalnie.

Koziorożec

Problemem Koziorożca jest podejrzliwość. Swoimi oskarżeniami potrafi zniszczyć niemal każdą miłość. Z pozoru ciepły i kochający, a w środku niepewny siebie i oskarżycielski.

Wodnik

Największą wadą i zaletą Wodnika jest niezależność. Kocha wolność i swobodę, niestety jest też kochliwy. Jego fascynacja trwa raptem kilka chwil, a druga strona zostaje z niczym. Nie ma w sobie empatii. 

Ryby

To marzyciele, którzy nie nadają się do tworzenia rodziny. Są nieodpowiedzialni i lekkoduszni. Interesuje ich jedynie czubek własnego nosa. 

Znaki zodiaku. ZOBACZ ZDJĘCIA:

via GIPHY

 

Wodnik – Największą wadą i zaletą Wodnika jest niezależność. Kocha wolność i swobodę, niestety jest też kochliwy.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak się ubrać do Muzeum Powstania Warszawskiego? Obowiązujące zasady
Następny artykułJak się ubrać do komisji wyborczej? Sprawdzone zestawy