Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Znaki zodiaku, które połączy PŁOMIENNY romans w 2019 roku!
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 19.01.2019 13:37

Znaki zodiaku, które połączy PŁOMIENNY romans w 2019 roku!

Znaki zodiaku, które połączy PŁOMIENNY romans w 2019 roku!
fot. unsplash.com Hean Prinsloo

Znaki zodiaku, które marzą o burzliwym uczuciu i gorących nocach, mają szansę wreszcie się dowiedzieć, czy ich marzenia się ziszczą. Dowiedz się, czy na twojej drodze stanie zamożny Lew, czy sympatyczny Byk, z którym połączy cię płomienny romans. To jak, znalazłaś się wśród szczęśliwców?

Twoje życie uczuciowe można porównać do jałowej pustyni? Nie pamiętasz, kiedy ostatnio czułaś motyle w brzuchu? Wreszcie nadszedł kres poszukiwań! Oto znaki zodiaku, które w 2019 roku wreszcie będą miały okazję przeżyć iście filmowy romans. Przekonaj się, czy namiętność połączy cię z sąsiadem z naprzeciwka, kolegą z pracy, a może samym… szefem? Wystarczy sprawdzić znak zodiaku swój i przyszłego kochanka, a potem zachować czujność, żeby nie przegapić jego pojawienia. Gwiazdy przygotowały dla ciebie naprawdę sporo niespodzianek!

Znaki zodiaku, które w nadchodzącym roku przeżyją niezapomniany romans

Byk

Uwielbiasz flirtować i oddawać się cielesnym przyjemnościom, jednak w głębi duszy jesteś romantyczną. Na randkach zawsze oceniasz, czy twój towarzysz ma wystarczająco dobrą pracę i będzie odpowiedzialnym partnerem. Jednak w tym roku trafisz na kogoś, kto nieźle namiesza w twoim dotychczasowym stylu życia! Wypatruj wśród swoich znajomych zabójczo przystojnego Barana.

Lew

Do tej pory zawsze wybierałaś partnerów, którzy reprezentowali odpowiedni poziom – szczególnie finansowy! Tym razem zamiast biznesmena twoje serce skradnie ktoś, na kogo nie zwróciłabyś dotąd uwagi. Pan spod znaku Bliźniąt może nie będzie miał tysięcy na koncie, ale okaże się kochankiem, jaki trafia się raz na milion!

Panna

Te znaki zodiaku stronią od przygodnych romansów i przygodnych znajomości. Przez otoczenie są postrzegane jako sztywne i zasadnicze. Jednak pojawi się pewien Wodnik, którego nie zrazi twoja niepewność i nieśmiałość. Zobaczy w tobie zagadkę, którą zapragnie rozwikłać i będzie adorował cię dopóty, dopóki nie ulegniesz. Pozwól sobie na to – ta znajomość pomoże ci rozkwitnąć jako kobiecie i kochance.

Skorpion

Żadne znaki zodiaku nie potrafią tak skutecznie oddzielać romansowania od miłości, jak udaje się to Skorpionowi. Uważaj, bo tym razem na twojej drodze stanie pewna Waga, dla której całkowicie stracisz głowę. Nie spostrzeżesz się, gdy będziesz już zakochana po uszy i zaczniesz w myślach nadawać imiona waszym przyszłym dzieciom. Jeśli nie chcesz skończyć ze złamanym sercem, pamiętaj, że pan Waga na horyzoncie oznacza nie tylko chwile uniesienia, lecz nachodzące kłopoty.

Strzelec

Nieczęsto wdajesz się w niezobowiązujące romanse. Jesteś typem chłopczycy, która z mężczyznami woli oglądać mecze i rywalizować w rozgrywkach sportowych, niż flirtować. Uważaj, bo jeden z twoich kolegów od pewnego czasu patrzy na ciebie nieco cieplejszym wzrokiem niż do tej pory. Ten Koziorożec może wydawać ci się nieco zbyt poważny i nudny, lecz uwierz, że kiedy zostaniecie sam na sam, zamieni się w prawdziwy wulkan namiętności!

Ryby

Należysz do kobiet, które nie potrafią funkcjonować, jeśli akurat nie są w kimś zakochane. W niedalekim sąsiedztwie mieszka pewien spokojny Rak, którego często widujesz w drodze do sklepu albo pracy. Na początku obudzi w tobie uczucia opiekuńcze, później postanowisz go poderwać, a ostatecznie dasz się porwać szalonemu romansowi.

Czy czeka cię w tym roku burzliwy romans? Zobacz zdjęcia:

znaki zodiaku

Pani Lew ma wysokie wymagania i zawsze wybiera partnerów o grubych portfelach. Tym razem skusi ją ktoś zupełnie inny.

znaki zodiaku

Skorpiony to znaki zodiaku, które chętnie wdają się w niezobowiązujące romanse. Tym razem dadzą złapać się w sidła miłości.

znaki zodiaku
znaki zodiaku
fot. unsplash.com Davids Kokainis

Pani Strzelec jest typem chłopczycy, która stroni od flirtów i romansowania na rzecz aktywności fizycznej.

znaki zodiaku

Panny są z natury nieśmiałe. Śmiałek, który spróbuje podbić ich serce, musi przygotować się na ciężką przeprawę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdzie mieszka Doda? Apartament gwiazdy to definicja luksusu
  2. Ile lat ma Bogumiła Wander? Słynna prezenterka zmieniła się nie do poznania
  3. Lara Gessler ma już nowego partnera? To znajomy Joanny Jabłczyńskiej