Znaki zodiaku – jak wygląda ich idealny romantyczny wieczór? Chcesz oczarować kolegę spod znaku Panny, a może twoje serce pobił przystojny Lew? Wiemy, co rozbudzi ich zmysły. Sukces gwarantowany!

Zbliżają się walentynki: to idealna okazja, by wreszcie podbić serce osoby, na którą zagięliśmy parol. Jak tego dokonać? Nie istnieje uniwersalny scenariusz: wszystkie znaki zodiaku preferują co innego. Na szczęście znamy ich upodobania! Zastosuj nasze rady, a wasza znajomość na pewno nie skończy się na jednym wieczorze!

Znaki zodiaku: jak zorganizować idealny wieczór dla dwojga?

Baran

Baranowi patronuje żywioł ognia, a te znaki zodiaku nie znoszą bezczynności i rutyny. Planując wieczór we dwoje, koniecznie weź to pod uwagę. Sama kolacja albo wyjście do kina znudzi pana Barana. 

Byk 

Chociaż Byk nie przyzna się do tego nawet przed samym sobą, to prawdziwy romantyk, marzący o wielkiej miłości. Będzie zachwycony, jeśli zorganizujesz kameralną kolację przy świecach, podczas której będziecie mogli nacieszyć się sobą do woli. 

Bliźnięta

Temu znakowi naprawdę trudno zaimponować. Dlatego, zanim zaprosisz Bliźniaka na randkę, spróbuj się dowiedzieć czegoś na temat jego zainteresowań i upodobań. 

Rak

Zatłoczony klub albo hałaśliwa dyskoteka? To nie miejsce dla Raka. Te znaki zodiaku potrafią otworzyć się tylko wtedy, kiedy czują się w stu procentach bezpiecznie. Poszukaj kameralnej restauracji albo kawiarni, gdzie będzie mógł się wyluzować.

Lew

Lew kocha luksus i blichtr oraz posiada niezwykle wysokie wymagania. Nie zadowoli się zaproszeniem na pizzę albo wypadem do pubu. Będzie za to w siódmym niebie, jeśli zabierzesz go do najmodniejszej restauracji w okolicy.

Panna

Panna nie ma zbyt wybujałych oczekiwań, przykłada za to wielką wagę do szczegółów. Zaimponujesz jej, samodzielnie pichcąc potrawy na kolację i starannie dekorując stół. 

 

Waga

Waga kocha sztukę i kulturę. Uszczęśliwi ją wyjście do teatru albo zaproszenie na wernisaż, gdzie będziecie mogli oddać się intelektualnym dysputom i nieco rozerwać. 

Skorpion

Nieważne, gdzie wyjdziecie: musisz zbudować wokół wieczoru otoczkę tajemnicy. Im bardziej zaskoczysz Skorpiona, im dłużej będziesz odpowiadać wymijająco i niejasno, tym mocniej go zaintrygujesz. 

Strzelec

Strzelec uwielbia sport, a najbardziej ucieszą go dwa bilety na mecz ukochanej drużyny. Jeśli sama nie przepadasz za tego typu rozrywką, pójdźcie na koncert. 

Koziorożec

Koziorożce to tradycjonaliści, którzy lubią trzymać się zasad i nie znoszą, kiedy coś burzy ustalony ład. Zapomnij o spontanicznych wypadach albo niespodziankach im spokojniej, tym lepiej. 

Wodnik

Wodniki uwielbiają wszystko, co nietypowe i oryginalne. Zapomnij o klasycznej kolacji przy świecach. Bardziej przypadnie mu do gustu performance awangardowego artysty lub wizyta w orientalnej restauracji.

Ryby

To najbardziej romantyczne znaki zodiaku z całej dwunastki. Znajdź najbardziej nastrojowe miejsce w okolicy: rozproszone światło, świece i muzyka sprawią, że serce pana Ryby zmięknie jak wosk. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
fot. unsplash.com freestocks.org

Znaki zodiaku: wiemy, jak podbić serce wymarzonego partnera.