Znaki zodiaku, które wyobrażają sobie swój związek, jako pełen czułości, wspólnych wieczorów przy kominku i spacerów, którym towarzyszy trzymanie się za rękę. O które z nich chodzi? Czy jesteś jednym z nich? Zapraszamy do lektury. Znamy odpowiedź na to pytanie.

Znaki zodiaku, które od związku oczekują przede wszystkim dużo czułości. Czy Skorpion, których kocha seks, jest jednocześnie romantyczny? Czy egocentryczny Lew potrafi dbać o drugą osobę? Okazuje się, że tak! Jakie znaki zodiaku są wspaniałymi partnerami? Będziecie zdziwieni.

Które znaki zodiaku są najbardziej romantyczne?

Lew

Pomimo tego, że czasem bywa egoistyczny, to marzy o rodzinnym życiu pełnym ciepła i miłości. Kocha pomagać, ale od partnera oczekuje uznania i doceniania. Lwy uwielbiają się przytulać! To dla nich niezbędne niczym tlen.

Skorpion

Ten zodiak uwielbia wieczory w blasku księżyca, seks na plaży i wspólne kąpiele przy świecach. Uwielbia, gdy w związku panuje baśniowy klimat. Bardzo go to kręci. Jeżeli nie lubisz takich rzeczy, nie licz na to, że Skorpion będzie usatysfakcjonowany waszym związkiem. Ma duszę przepełnioną pasją. Uwielbia fizyczne zbliżenia i gorące pocałunki. Rzadko się zakochuje.

Rak

Rak to najbardziej wrażliwy zodiak. Jest skory do dużych poświęceń, ale tylko wtedy, gdy jest w 100% pewny partnera. Zawsze można liczyć na jego wsparcie. Jest empatyczny, pomocny i przede wszystkim niezwykle czuły.

Które znaki zodiaku są romantyczne?

Byk

Byk kocha drobiazgi. Uwielbia, gdy ktoś robi mu miłe niespodzianki, prawi komplementy i przede wszystkim go docenia. Byki znane są ze swojego miękkiego serca. Dla tego znaku niezwykle ważne jest także, aby jego partner miał otwartą głowę i dało się z nim porozmawiać na wiele tematów.

Fot. unsplash.com[/caption]

Lew jest bardzo czuły. Nie należy do najłatwiejszych partnerów, ale gdy poświęca mu się dużo uwagi, potrafi bardzo to docenić. Jest ciepły i rodzinny.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak się ubrać do Opery Krakowskiej? Niezawodne klasyki
Następny artykułJak się ubrać do opery we Lwowie? Wypada znać podstawy
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.