Znaki zodiaku i samochody. Dla większości z nas samochód jest naturalnym elementem życia codziennego. Nie wyobrażamy sobie bez niego żyć, marzymy o nim, chcemy go zmienić. Jaki samochód pasuje idealnie do naszej osobowości? Sportowy, rodzinny, a może terenowy? Dowiedźmy się wspólnie.

Znaki zodiaku znów postanowiły nas zaskoczyć. Tym na tapecie mamy samochody i to nie byle jakie, bo takie, które według astrologii idealnie do nas pasują.

Znaki zodiaku. Jakie samochody do nich pasują?

BARAN

Barany są bardzo ambitne i lubią przekraczać granice, ale przy tym zachowują elegancję i dobre maniery. Najlepszym samochodem dla Barana będzie elegancki czarny Mercedes.

BYK 

Byki uwielbiają smakować życie wszystkimi zmysłami, a przy tym kochają luksus i wygodę. Idealnym autem pasującym do Byka będzie czerowne Ferrari – siła i elegancja w jednym.

BLIŹNIAK

Bliźnięta kochają otaczać się ludźmi i wyjeżdżać z przyjaciółmi w dalekie podróże. Idealnym samochodem dla Bliźniąt będzie rodzinna Honda, w której zmieści się cała gromadka wesołych i gadatliwych przyjaciół Bliźniąt.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

RAK 

Raki są bardzo skryte i wrażliwe. Nie potrzebują dużego ani zwracającego na siebie uwagę samochodu. Niewielkie, ale stylowe Mini będzie dla nich idealne.

LEW 

Lwy potrzebują samochodu, który pokaże wszystkim, kto jest królem ulic i szos. Idealny pojazd dla Lwa jest duży, drogi i w jaskrawym kolorze. Jeżeli widzisz żółte Lamborghini wiedz, że najprawdopodobniej prowadzi je Lew.

PANNA

Panny są bardzo poukładane i zorganizowane, a przy tym bardzo dbają o swoje zdrowie. Idealne auto dla Panny będzie ekologiczne i ekonomiczne. Fiat Panda będzie dla nich rewelacyjnym modelem.

WAGA

Waga uwielbia rower, ale jeżeli decyduje się na samochód, to model, kolor i wyposażenie samochodu są bardzo wnikliwie przeanalizowane. Idealny samochód dla Wagi? Zabytkowy czerwony MGB będzie świetnie pasować do jej wyjątkowego i delikatnego charakteru.

SKORPION

Skorpion jest intensywnym i pełnym ognia znakiem. Bywa wybuchowy, dlatego potrzebuje samochodu, który odzwierciedli jego charakter. Sportowy Mustang będzie pasował do Skorpiona jak ulał.

STRZELEC

Strzelce kochają wolność i przestrzeń, dlatego, jeżeli decydują się na samochód, musi być funkcjonalny i wystarczająco duży, by pomieścić wszystkie potrzebne do podróży rzeczy. Idealnym wyborem pojazdu dla Strzelca będzie uroczy model, Suzuki Jimmy.

KOZIOROŻEC

Koziorożce są bardzo ambitne i konsekwentnie dążą do celu. Nie lubią oglądać się za siebie ani analizować swoich błędów. Potrzebują więc samochodu, który jest szybki, wytrzymały i pewny. Samochody marki BMW sprawdzą się w tej roli wybornie.

WODNIK

Wodniki uwielbiają nowinki techniczne, a przy tym są zaradne i niezależne. Jaki samochód będzie do nich pasował najbardziej? Skrycie marzą o posiadaniu Tesli, najlepiej Modelu S w czerwonym kolorze.

RYBY

Ryby to marzyciele, którzy uwielbiają sztukę i luksus. Piękno jest dla nich bardzo ważne, ważniejsze niż funkcjonalność, dlatego ich idealnym samochodem dla nich będzie limuzyna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot.instagram.com @minicooperworld

Raki nie potrzebują dużego ani zwracającego na siebie uwagę samochodu. Niewielkie, ale stylowe Mini będzie dla nich idealne.

znaki zodiaku
Fot.instagram.com @mgcars

Idealny samochód dla Wagi? Zabytkowy czerwony MGB będzie świetnie pasować do jej wyjątkowego i delikatnego charakteru.

znaki zodiaku
Fot.instagram.com @mercedesbenz

Barany są bardzo ambitne i lubią przekraczać granice, ale przy tym zachowują elegancję i dobre maniery. Najlepszym samochodem dla Barana będzie elegancki czarny Mercedes.