Znaki zodiaku są nieprzewidywalne i mówią o nas naprawdę wiele. Nie tylko to jacy jesteśmy, ale również potrafią rozgryźć nasze związki, a czasem ich brak! Czy wszyscy jesteśmy stworzeni do życia w związku? Oczywiście, że nie!

Jeżeli lubisz swoje życie singla, ale ciągle słyszysz od przyjaciół i rodziny, że czas się z kim związać, powiedz stanowcze NIE! Nie wszyscy za sens swojego istnienia stawiamy stworzenie szczęśliwego związku i rodziny. Dla niektórych życie w pojedynkę to świadomy wybór, który każdy z nas ma prawo podjąć. 

Okazuj się, że na ten temat dużo do powiedzenia mają nasze znaki zodiaku! Z nich również możemy odczytać, czy powinniśmy szukać drugiej połówki. 

Znaki zodiaku, która najlepiej czują się jako…SINGLE!

Wiele kobiet widzi swoją przyszłość u boku mężczyzny, który będzie dla nich dobry i zapewni dostatnie życie. Podobnie sprawy się mają, jeżeli chodzi o facetów, oni również widzą się u boku cudownej kobiety, która będzie materiałem na matkę ich dzieci. To normy, które zostały nam wpojone zarówno w szkole, jak i domu. A co z tymi kobietami, które nie lubią szufladek i bardzo chętnie wyłamują się schematom? Być może mają to wpisane w swoją datę urodzenia? Sprawdźmy.

Baran

Kobieta fatalna, która kocha zainteresowanie mężczyzn. Jej drugie imię to flirt, który ceni sobie ponad wszystko. Zdecydowanie jest to typ kobiety, która nie powinna być w związkach. Wszystkiego rodzaju zobowiązania sprawiają, że nie czuje się szczęśliwa. Jako osoba twardo stąpająca po ziemi zdaje sobie sprawę, że swoim zachowaniem mogłaby skrzywdzić partner – dlatego właśnie nie zobaczymy jej w stałym związku. Musi spróbować bardzo wielu rzeczy, żeby uznać, że któraś z kandydatów byłby dla niej odpowiednia.

Lew

Lwy to bardzo ciężkie charaktery, które nie są lekkie ani do przyjaźni, a tym bardziej związku. Niestety zadufane i nieprzeciętna pewność siebie sprawia, że panie spod znaku Lwa nie chcą i nie potrafią naleźć sobie mężczyzny. Lwice uwielbiają otaczać się osobami, które im imponują. Jako najwyższą wartość stawiają inteligencje. Rzadko, który facet jest w stanie sprostać ich oczekiwaniom. Mieszanka ambicji i chęć rywalizacji sprawia, że osoby spod tego znaku nigdy nie są dość nasycone i najlepiej czują się…w swoim własnym towarzystwie. Los singielki odpowiada ci najbardziej.

Strzelec

Dziewczyny spod znaku Strzelca to prawdziwe wulkany! Są to osoby, które kochają świetną zabawę i żaden mężczyzna nie jest w stanie sprawić, że zmienią zdanie! Nowi ludzie, nowe doznania i nowe miejsca? To coś, co naprawdę kochasz! Nuda i przytulanie się na kanapie – to nie dla ciebie! Taka pewna siebie i przebojowa dziewczyna dosłownie pożera kolejnych facetów, w stałych relacjach czuje się przytłoczona i brakuje jej tlenu. 

FAKTY, O KTÓRYCH NIE MIAŁEŚ POJĘCIA

Obraz 1 z 10

unsplash.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku. Dowiedź się, gdzie poznasz swoją prawdziwą miłość!
  2. Te znaki zodiaku, będą miały cudowną jesień
  3. Te znaki zodiaku najbardziej kochają… jedzenie. Jesteś wśród nich?

źródło: cosmopolitan.pl