Znaki zodiaku potrafią zaskakiwać. To jacy jesteśmy, wynika nie tylko z naszych genów, ale również z gwiazd. Tym razem na tapetę wzięliśmy znaki zodiaku, które cechują się ogromną słabością do…pieniędzy. Jesteście wśród nich?

Pieniądze to jedna z najważniejszych czynników naszego życia. Tzw. Pogoń za pieniądzem – osiągnęła apogeum w dzisiejszych czasach. Czy istnieją zodiaki, które cechują się niezwykłą słabością do pieniędzy? Oczywiście. Jest ich nawet całkiem sporo. 

Znaki zodiaku i ich słabość do pieniędzy

Poznajcie znaki zodiaku, które kochają pieniądze. Czasem jest to miłość do luksusu, innym razem do władzy, a jeszcze innym do wolności. Czy można oceniać tych, którzy kochają mieć komfort posiadania? W większości przypadku należy podziwiać ich ambicje i przedsiębiorczość. 

Byk

Osoby spod znaku Byka otwierają zestawienie. Byczki kochają luksusu i dobre jedzenie, to urodzeni hedoniści. Jednak żeby życie pozwoliło im otaczać się pięknymi przedmiotami, muszą posiadać pieniądze…i to niemałe. Zapach pieniędzy przyprawia Byka o zawrót głowy. 

Lew

Lwy również kochają pławić się w luksusie, dodatkowo pieniądz jest w ich głowie odzwierciedleniem ich wartości. Osoby spod znaku Lwa kochają rywalizację i często w pracy wyznają zasadę: po trupach do celu.

Waga

Wagi kochają pieniądze, ponieważ dają one jej poczucie bezpieczeństwa i spełnienia. Pełny portfel oznacza możliwość zaspokojenia wszystkich zachcianek, które Waga kocha spełniać. Dodatkowo osoby spod znaku Wagi to zakupoholicy.

Koziorożec

Koziorożce kochają pieniądze, ponieważ…mają do nich lekką rękę. Kochają zakupy, dobre jedzenie, dalekie podróże. Pełne konto w banku zapewnia im możliwość zaspokojenia tych potrzeb, gdy pieniądze się kurczą – Koziorożec zaczyna działać w panice.

Ryby

To niebieskie ptaki, które kochają uciekać i wracać. Wolność dają im pieniądze, które potrafią i kochają zarabiać. To urodzeni przedsiębiorcy. Gdy są w pracy, skupiają się na niej w 100%, poza nią dają porwać się przygodzie i nie zważają na konsekwencje. Pieniądze ulatniają się z ich konta w tempie ekspresowym. 

Galeria:

via GIPHY

Byki kochają pieniądze i luksus.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułFryzury do małej głowy. Dowiedz się wszystkiego
Następny artykułFryzury do sukienki. Trendy jesień-zima 2018/2019