Znaki zodiaku jak zawsze nas zaskakują! Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki, a ten czas warto spędzić w wyjątkowy sposób, niezależnie od tego, czy jesteś w szczęśliwym związku, czy preferujesz życie w samotności. Jak najlepiej spędzić Święto Zakochanych?

Najważniejsze, żeby spędzić Walentynki w zgodzie ze sobą. Niektóre znaki zodiaku uwielbiają romantyczne kolacje, bukiety czerwonych róż i huczne świętowanie. Inne z kolei nie lubią obnoszenia się ze swoim uczuciem lub po prostu wiodą samotne życie. 

Jak znaki zodiaku spędzą walentynki?

Panna

Panna wiedzie samotne życie, jednak był to jej własny i w pełni świadomy wybór. Uwielbia niezależność i nie zamierza z niej rezygnować. Święto Zakochanych spędza w gronie przyjaciół i nie zamierza się smucić! 

Baran

Baran to typowy wrażliwiec, który marzy o wielkiej miłości na całe życie. Niestety Walentynki spędza samotnie, w otoczeniu wzruszających ballad o nieszczęśliwej miłości.

Ryby

Ryby preferują klasyczne rozwiązania. Romantyczna kolacja przy świecach w jednej z najlepszych restauracji, eleganccy kelnerzy, którzy pozostają do naszej dyspozycji, czerwone wino i pianino przygrywające w tle. Tak walentynki spędzą Ryby! 🙂

Bliźnięta

Bliźnięta podchodzą do święta zakochanych z rezerwą. Nie lubią publicznego okazywania uczuć, dlatego ten dzień spędzą w domowym zaciszu. Kto powiedział, że w czterech ścianach nie można świętować miłości? 🙂 

Koziorożec

Koziorożec postanowił uczynić 14 lutego wyjątkowym dniem na zawsze. Dla swojej drugiej połówki szykuje wielką niespodziankę, która pozostanie w pamięci na długie lata. 

Skorpion

Skorpion to wielki miłośnik kina. Dla niego wieczór spędzony przed srebrnym ekranem to prawdziwa uczta dla duszy. Nic więc dziwnego, że tego dnia wybierze się na seans filmowy.  

Lew 

Dla Lwa wyjazd za łono natury będzie najlepszym sposobem na celebrowanie miłości. Chwile spędzone z dala od zgiełku, korków i nieustannego pędu, z pewnością uspokoją skołatane nerwy Lwa i jego ukochanej osoby. Ten wyjazd sprawi, że ten związek wejdzie na zupełnie nowy poziom!

Strzelec

Strzelec woli wykorzystać czas w produktywny sposób, zamiast zamartwiać się nad tym, że nie znalazł jeszcze miłości swojego życia. Dla tego znaku zodiaku dzień świętego Walentego nie różni się w żaden sposób od innych dni w kalendarzu. 

Byk

Byk z łatwością daje się porwać namiętnościom i idzie na całość. Dla niego walentynki to świetny czas na pierwszą randkę, która skończy się wspólnym śniadaniem. 

Rak

Rak uwielbia spontaniczność i szaleństwo! Walentynki upłyną mu pod hasłem zabawy. Tańce do białego rana w ramionach ukochanej osoby to coś, co uwielbia ten znak zodiaku.

Wodnik

Wodnik spełnia się najbardziej, gdy inni w jego otoczeniu są szczęśliwi. Partner lub partnerka tego znaku zodiaku nie może narzekać na brak wrażeń. Wodnik zaplanował wyjątkowy czas, który spędzi ze swoim ukochanym. 

Waga

Waga nie potrzebuje nieustannego potwierdzania uczuć swojej drugiej połówki. Jest na tyle pewna siebie, że ucieszy się nawet z drobnych gestów. Bukiet czerwonych róż czy bombonierka z ulubionymi słodkościami w zupełności jej wystarczą tego dnia.

Jak spędzić najlepiej Święto Zakochanych:

znaki zodiaku
unsplash.com — Nathan McBride

Znaki zodiaku mają różnorodny stosunek do walentynek.