Znaki zodiaku bezustannie nas zaskakują. Potrafią rozszyfrować nas na wskroś i naprawdę zaskoczyć. Nic się przed nimi nie ukryje, wyjątkiem nie są nasze uczucia. Zaintrygowani? Dowiedź się, jak poszczególne znaki zodiaku okazują uczucia bez używania słów.

Znaki zodiaku mówią wszystko o tym, jak okazujesz uczucia. Jesteś czułym kochankiem, który dzieli się swoimi uczuciami ze wszystkimi, a może to, co kryje się w twoim sercu, jest głęboko ukryte? Dowiedzmy się.

Jak znaki zodiaku okazują uczucia?

BARAN

Baran w miłości jest bardzo zaskakujący. Mimo że jego wrodzoną cechą jest egoizm, jak kocha to na całego. Przytula, mówi o swoich uczuciach i nigdy nie ukrywa ich przed światem. Jeżeli zdecydujesz się na związek z osobą spod znaku Barana, będziesz szczęśliwy.

BYK

Dla osób spod znaku Byka miłość i zazdrość idą w parze. Swoje uczucia okazują poprzez dotykanie. Cechują się niezwykłą czułością i delikatnością. To właśnie z namiętnym Bykiem spędzisz upojne godziny w łóżku. Da z siebie wszystko.

BLIŹNIĘTA

Bliźniaki swoją miłość okazuje słuchając. To doskonałe połączenie przyjaciela i kochanka. Uśmiech, iskry w oku – to małe sygnały, że osoba spod znaku Bliźniąt jest zakochana.

RAK

Raki są niezwykle emocjonalne. Gdy kochają – otaczają ukochaną osobę dużą dawką czułości i zrozumienia. Najchętniej spędzają cały swój wolny czas obok kochanej osoby. To prawdziwe przylepy.

LEW

Lwy potrzebują silnych doznań. Kochają każdą chwilę zamieniać w niezwykłą, ale prawdziwie zakochany Lew będzie towarzyszył ci w…codzienności. To będzie wymagało od niego dużo wysiłku, ale tak właśnie rozumie prawdziwą miłość.

PANNA

Panny są bardzo zamknięte w sobie. Swoje uczucia okazują poprzez opiekę i troskę nad drugą osobą. To bardzo oddani partnerzy, którzy cenią sobie dom i przyjemność z przebywania w nim.

WAGA

Waga cechuje się niesamowitym magnetyzmem. Możesz czuć się wyjątkowo, że wybrała właśnie ciebie, to znak, że jesteś dla Wagi niezwykle ważny. Bez wątpienia dobrze przemyślała tę decyzję.

SKORPION

Swoje uczucia Skorpion okaże ci poprzez namiętność. To jego drugie imię. Godziny spędzone w łóżku, długie pocałunki – tak właśnie uczucia okazują Skorpiony. Kontakt fizyczny jest dla nich niezwykle ważny. Uwaga! Bywają zaborcze. 

STRZELEC

Podobnie jak inne znaki zodiaku – Strzelec okazuje swoje uczucia poprzez fizyczny kontakt. Gdy kocha, to na całego. Potrafi obsypać ukochaną osobę czułymi gestami. Pocałunek w rękę, głaskanie po policzku? To cały Strzelec.

KOZIOROŻEC

Koziorożec miłość wypisaną ma na twarzy. Z jego oczu i uśmiechu można wyczytać wszystko. Jako nieśmiały osobnik, nie rzuci ci się w ramiona przy każdej możliwej okazji, nie bądź rozczarowany. Miłość i wierność nosi w sercu.

WODNIK

Wodniki kochają towarzystwo. Uwielbiają przebywać wśród ludzi i nie mają problemu z tym, żeby okazywać publicznie uczucia. Jeżeli się na to zdecydują – kochają.

RYBY

Ryby to najmniej konfliktowy znak ze wszystkich. Dla swojej drugiej połówki jest tak samo wyrozumiały i pozwala na wiele. Obdarza zaufaniem, które pozwala rozwinąć skrzydła.

ZOBACZ GALERIĘ:

via GIPHY

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
Następny artykułFryzury do małej głowy. Dowiedz się wszystkiego