Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie to zaledwie niewielki odsetek wszystkich mieszkańców zodiaku. Te wyjątkowe znaki są urodzonymi monarchami – posiadają cechy przywódcze i nie boją się podejmować ryzyka. Sprawdź, czy tron jest przeznaczony dla ciebie.

Znaki zodiaku, o których przeczytacie poniżej to urodzeni władcy – nieważne, czy w domu, czy w pracy, ich zdolności przywódcze dowodzą tego, że w poprzednich życiach musieli choć raz władać wielkim i potężnym królestwem. Zastanawiacie się, czy jesteście wśród szczęśliwców zodiaku z koroną na głowie? 

Które znaki zodiaku są najlepszymi przywódcami?

BARAN

Baran to osoba, która wie, czego chce i dąży do obranego celu, aż go osiągnie. Nic i nikt nie jest w stanie odwieźć Barana od jego decyzji, nawet tej najtrudniejszej i najbardziej ryzykownej. Osoby urodzone pod tym znakiem ufają swojej intuicji i nie boją się wyzwań, dlatego byliby świetnymi monarchami.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta z natury są bardzo niezależne, dlatego wszelkie próby odebrania im wolności mogą się źle skończyć dla zuchwalca, który by tego próbował. Dlaczego Bliźnięta są idealnym materiałem na władcę? Ponieważ są odważne w podejmowaniu decyzji i otwarte na nowe doświadczenia – nie zamykają się na biznesowe sojusze, ale wciąż szukają najlepszych rozwiązań. Wszystko dla dobra swojego i swoich podwładnych (poddanych?).

LEW

Lwy to nie tylko niesamowicie dumne znaki zodiaku, ale również bardzo otwarte i kochające władzę osoby. Lew roztacza aurę królewskości wszędzie, gdzie się pojawi. Uwielbia być adorowany, dlatego wysokie stanowiska piastuje z największą przyjemnością. Potrafi jednak pokazać pazury, kiedy ktoś zajdzie mu za skórę.

PANNA

Poukładana i dobrze zorganizowana Panna to idealna kandydatka na tytuł idealnego władcy. Strategia i organizacja to jej najmocniejsze strony. U Panny wszystko jest dopięte na ostatni guzik, dlatego jej podwładnym niczego nigdy nie będzie brakowało.

KOZIOROŻEC

Wszystkie wyżej wymienione znaki zodiaku byliby idealnymi monarchami, ponieważ są ambitne i nie boją się podejmować trudnych decyzji. Koziorożec również jest bardzo ambitny i zawsze osiąga obrane cele, jednak ma jeszcze inne bardzo ważne dla każdego władcy (i przywódcy) cechy – jest lojalny, wyrozumiały i…opiekuńczy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot.screen z filmu „Elżbieta I”

Nic i nikt nie jest w stanie odwieźć Barana od jego decyzji, nawet tej najtrudniejszej i najbardziej ryzykownej.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które powinny zmienić kraj zamieszkania! Na jaki?
Następny artykułCzy psy mogą jeść orzechy? Porady i zagrożenia
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.