Znaki zodiaku mówią o nas wiele. Nie tylko to jaki partner do nas pasuje albo który inny znak zodiaku będzie dla nas najlepszym partnerem. Astrolodzy są w stanie odczytać z nich o wiele więcej. Tym razem na tapetę wzięli weekendowe zwyczaje.

Znaki zodiaku i ich weekendowe zwyczaje. Wolne dni zbliżają się wielkimi krokami, a ty właśnie zaprosiłaś znajomych? Pewnie zastanawiasz się, jak razem przeżyjecie dwa dni imprezy. Jak się okazuje, każdy znak zodiaku ma określone zwyczaje dot. tego, jak imprezuje. Przeczytaj i dowiedz się, czego możesz się spodziewać!

Bliźnięta

Osoby urodzone w ciepłe miesiące przyzwyczajone są, że ich urodziny obchodzi się na świeżym powietrzu. Co za tym idzie, Bliźnięta organizują huczne imprezy, które nie tylko kończą się nad ranem, ale mają także after. Solenizant nie ma lekko i zazwyczaj potrafi wytrzymać do samego końca. Wiedz, że twój znajomy spod znaku Bliźniąt nie tylko przepije was wszystkich, ale koniec końców okaże się, że jest najtrzeźwiejszy.

Ryby

Weekendowe zwyczaje Ryb to dużo alkoholu i.. przerwa na drzemkę w środku imprezy. Pilnuj znajomego spod znaku Ryby, by nie pił za dużo, a jak postanowi zrobić to po cichu to chociaż znajdź mu wygodne i ciche miejsce na sen. Gwarantuje, że po godzinie się obudzi i dalej będziecie mogli bawić się razem.

Strzelec

Niestety, ale ze Strzelcem nie będzie za wesoło. Przełom listopada z grudniem jest okresem, kiedy organizm człowieka jest bardziej zmęczony i potrzebuje resetu. Strzelec będzie marudził, że jest mało alkoholu, a po pierwszych godzinach wspólnego wyjścia albo alkohol skończy z nim, albo on z alkoholem. Spodziewaj się tego, że zrobi angielskie wyjście. Szukanie go pójdzie na marne, bo kiedy zorientujesz się, że go nie ma, on będzie już smacznie spał w domu.

Koziorożec

Sylwester dla Koziorożca nie jest straszny, a jak wiadomo – jaki Sylwester, taki cały rok. Osoby spod tego znaku zodiaku cechują się tzw. mocną głową. Mimo że lubi mieszać alkohole, to rzadko miewa kaca. Musisz liczyć się również z tym, że Koziorożec lubi dużo rozmawiać, jest duszą towarzystwa i chętnie poznaje nowe osoby, dlatego często chodzi na imprezy sam. Najlepiej dogaduje się z Bykami i Rakami – potrafi znaleźć z nimi wspólny temat, niekiedy występuje między nimi chemia.

Panna

Jak przystało na kobietę spod znaku Panny, jej weekendowym zainteresowaniem okazują się faceci. Weekend bez faceta to stracony weekend. Jeżeli jesteś Rakiem wiedz, że kobieta, z którą rozmawiasz od dłuższego czasu, jest urodzona pod koniec lata – będzie z was fajna para. Oczywiście mowa tu o wolnych kobietach. Te zajęte spędzają swój imprezowy czas na smsowaniu z chłopakiem.

Znaki zodiaku, ZOBACZ:

via GIPHY

Bliźniak doskonale wie, jak imprezować. To wytrawny gracz.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które są NIEMOŻLIWIE zazdrosne. Nie da się z nimi żyć
Następny artykułJak się ubrać do teatru Roma? Schludność to podstawa